Jak przypomina portal "Super Express", Anna Przybylska zmarła, kiedy jej najstarsza pociecha miała zaledwie 12 lat. Dorosła dziś Oliwia Bieniuk w szczerej rozmowie zdradziła, jak radziła sobie ze stratą ukochanej mamy.

Oliwia Bieniuk szczerze o stracie mamy

Anna Przybylska była jedną z tych aktorek, które przyciągały uwagę nie tylko urodą, ale także olbrzymim talentem. Przez lata swojej aktywności zawodowej zdobyła sobie grono wiernych fanów. Jej zdecydowanie przedwczesna śmierć była dla nich ogromnym ciosem, choć - co oczywiste - najmocniej dotknęło to jej najbliższych.

Anna Przybylska była związana przez lata z Jarosławem Bieniukiem. Aktorka i piłkarz nigdy nie zalegalizowali związku, ale udało im się stworzyć wspaniałą rodzinę. Para doczekała się narodzin trójki dzieci

Najstarsza z rodzeństwa, Oliwia, była nastolatką, kiedy choroba nowotworowa zabrała jej mamę. W rozmowie z portalem "Plotek", Oliwia Bieniuk przyznała, że doświadczenie dzieciństwa w świetle kamer, a potem dojrzewanie bez mamy, było dla niej "ciężkie", ale też "dużo ją nauczyło".

Szczególnie trudno było dla niej przechodzenie żałoby na oczach całej Polski, choć jak sama mówi, była to dla niej cenna lekcja bycia silną osobą.

Film o Annie Przybylskiej

18 maja zakończyły się zdjęcia do filmu dokumentalnego poświęconego Annie Przybylskiej. Pirwotnie planowano nakręcenie filmu fabularnego, jednak po sprzeciwie ze strony rodziny, ostatecznie zdecydowano się na dokument.

Z zapowiedzi wynika, że znajdzie się w nim wiele niepublikowanych do tej pory zdjęć i materiałów. Dzięki nim będziemy mieli okazje poznać Annę Przybylską w najważniejszych życiowych rolach matki, partnerki, córki i siostry. Dokument zobaczymy najprawdopoobniej w październiku tego roku.

Anna Przybylska / YouTube::  TVP VOD
Anna Przybylska / YouTube:: TVP VOD
Anna Przybylska / YouTube:: TVP VOD

Czekacie na dokument poświęcony Annie Przybylskiej?

To też może cię zainteresować: Krążownik Moskwa oficjalnie uznany za zatopiony. Matki marynarzy otrzymują prośbę od władz. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Odeszła Maja Lidia Kossakowska. Kulisy niespodziewanego odejścia pisarki poruszyły całą Polskę

O tym się mówi: Jeśli nie masz jeszcze upominku dla mamy na najbliższy czwartek, Tadeusz Rydzyk spieszy z pomocą. Co i za ile sprzedaje