Gdy para ogłosiła, że każde postanowiło pójść w swoją stronę, fani celebrytów byli zdruzgotani, gdyż stanowili oni jeden z najpopularniejszych związków w świecie show-biznesu.

Czy jest szansa na powrót?

Teraz media donoszą, że bardzo prawdopodobne jest, że aktorzy postanowili spróbować jeszcze raz. Spekulacje na temat ponownie iskrzącej miłości między Adrianą a Mikołajem rozbudziła sztuka pod tytułem "Boeing Boeing".

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Kamila (@kamila.golden)

Obsada tego projektu to między innymi Adriana i Mikołaj, oraz dwie inne aktorki, z którymi główny bohater romansuje. Historia opowiada o mężczyźnie spotykającym się jednocześnie z kilkoma narzeczonymi, z którymi oddaje się namiętnym chwilom.

Wśród nich jest także postać grana przez Adrianę Kalską, z którą namiętne pocałunki wychodzą aktorowi bardzo naturalnie, co wzbudziło w opinii publicznej podejrzenia, że może ich jednak łączyć coś więcej, niż sprawy zawodowe.

Super Express donosi, że aktorzy spędzają ze sobą mnóstwo czasu poza sceną, gdyż sztuka jest od jakiegoś czasu wystawiana w trybie wyjazdowym. Tomasz Oświeciński będący znajomym Adriany i Mikołaja przyznał, że jest to prawdopodobne opierając tę tezę na własnym przykładzie - Rozwiodłem się, jestem ze swoją żoną wiele lat znowu, szczęśliwy. Więc kto wie? Różnie to bywa w życiu - powiedział w rozmowie z jednym z tabloidów.

Co o tym sądzicie? Czy aktorzy będą znowu razem?

O tym się mówi: Beata Szydło przeżyła trudne momenty w politycznej karierze. W pewnym momencie została publicznie nazwana „bezduszną kobietą”. Wywołała wielkie emocje

Zerknij też tutaj: Agnieszce Dygant zabrakło języka w buzi. O co zapytał ją syn