Niezależnie od tego, czy chodzi o życie zawodowe, czy zachodzące w życiu prywatnym zmiany, media społecznościowe i możliwość nieograniczonego dostępu do publikacji sprawiły, że swego rodzaju ekshibicjonizm na stałe zagościł w internetowej aktywności społeczeństwa.

Każdy moment dobry, aby wstawić reklamę

To wszystko sprawia, że zwykli obywatele, których wzloty i upadki, wielkie zmiany życiowe i marzenia obchodzą niewielką grupę ludzi, mogą teraz zaspokoić swoją ciekawość na temat życia celebrytów, ich problemów, sukcesów i życiowych zmian.

Wśród bardzo chętnych do dzielenia się swoimi sprawami znaleźli się ostatnio Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, którzy spędzili ze sobą niespełna 20 lat, doczekali się wspólnych dzieci, a teraz z mediów społecznościowych i tabloidów szerokim strumieniem płyną informacje na temat punktu widzenia Marcina Hakiela oraz nowego mieszkania, jakie Katarzyna Cichopek sobie urządza po rozstaniu z mężem.

Jak się okazuje, aktorka i jedna z prowadzących program Pytanie na śniadanie również tej kwestii nie zmarnowała pod względem zarobkowego promowania cudzych produktów i usług. W niedzielę 22 maja pojawiło się zdjęcie na instagramowym profilu Katarzyny, na którym aktorka pozuje, siedząc w wielkim, wiklinowym jaju, a raczej dość interesującym siedzisku w kształcie połowy skorupki jajka ustawionej na Podwyższeniu.

Za aktorką widać zwyczajny regał, który postanowiła zareklamować. To niezwykle rozjuszyło internautów, którzy w komentarzach już od bardzo dawna zwracają Katarzynie uwagę na to, że jej nachalna działalność promocyjna odnosi zupełnie odwrotny skutek od planowanego, bardzo irytując odbiorców, którzy raczej nie zostaną potencjalnymi klientami reklamowanych przez nią firm.

Leniwa niedziela? Nic bardziej mylnego 😃 Wreszcie miałam czas żeby dokończyć porządki domowe i ułożyć książki 📚na moim nowym, pięknym regale od @mebel_partner , z którym wspólnie przygotowaliśmy dla Was kod rabatowy KASIA na cały asortyment. Zajrzyjcie na stronę i korzystajcie z mojego kuponu. Życzę Wam wspaniałego wieczoru 😘 - napisała w opisie Kasia, zasypując go hasztagami.

O tym się mówi: Cleo ma powody do radości. Uczciła to wyjątkową stylizacją. Fani nie szczędzą artystce komplementów

Zerknij: 500 plus dla seniorów może dostać ktoś znacznie młodszy. Jakie warunki spełnić