Idealną okazję dla tabloidów do przepytania osobowości publicznych i celebrytów o ich opinię i odczucia związane z postępowaniem i losami Antoniego Królikowskiego, stanowią wszelkie branżowe wydarzenia i show-biznesowe uroczystości.

Ludzie z show-biznesu wypytywani o aferki z Antkiem Królikowskim w roli głównej

Wielu znanych ludzi musiało skonfrontować się z pytaniem dziennikarzy o ich kolegę, co pozwala na wyciągnięcie wniosków z ich odpowiedzi.

Jak się okazuje, Antoni Królikowski może być spokojny o wypowiedzi koleżanek i kolegów z branży oraz rodziny i przyjaciół, gdyż wielu z nich nie podejmuje tego tematu lub broni Antka, przedstawiając go w jak najlepszym świetle.

Przykładem takiego kolegi okazał się być Maciej Zakościelny, który poznał Antoniego na planie filmowym.

Co Maciej Zakościelny powiedział o zdolnym aktorsko Antku?

Jego wypowiedź być może wielu zaskoczy wymijającą formą i luźną składniową, lecz wynika z niej jednoznacznie, że Maciej bronił Antka, podkreślając cały czas, że zasługuje na wybaczenie błędów, gdyż fajny jest z niego gość. Zaznaczył, że nie śledził doniesień na temat potknięć medialnych i analizował docierających do niego informacji o życiowych i zawodowych decyzjach kolegi z "Diagnozy" i "Dywizjonu 303", w których warsztat aktorski poznanego wówczas Antoniego bardzo się mu spodobał.

- Coś do mnie dochodziło, ale ja szczerze mówiąc, nie wnikam w to. Nie wiem, jakie były jego intencje, myślę, że tylko dobre i pozytywne, bo to jest wspaniały kolega i człowiek. Jeżeli jest na niego nagonka, to myślę, że temu człowiekowi trzeba wybaczyć różne rzeczy, bo to jest fajny gość. Taki człowiek, na którego można liczyć. Dobrze wychowany - wciąż młody człowiek, fajny kolega. Myślę, że rodzinnie też nie ma mu nikt nic do zarzucenia, to jest fajny brat, syn i wujek, i tata - powiedział dziennikarce Maciej, zaznaczając, że utrzymuje kontakt z Antonim i zamierza do niego zadzwonić.

O tym się mówi: Monika Chwajoł najadła się strachu, gdy trafiła do szpitala. Co się stało celebrytce z "Królowych życia"

Zerknij: Laura Bereszka ujawniła szczegóły swojego związku z Antkiem Królikowskim. Czego doświadczyła z jego strony