Od powiększania piersi po operacje powiek , zabiegi mające na celu zmianę naszego wyglądu stają się coraz bardziej powszechne. Jednak te operacje nie są pozbawione ryzyka.

Monika Chwajoł poprawianie natury przypłaciła komplikacjami. Sprawa trafiła do sądu

Znana z popularnego programu rozrywkowego "Królowe życia" Monika Chwajoł, przeszła ogromną metamorfozę po szeregu zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Niestety, jak w milionach innych przypadków, także ona musiała skonfrontować się z faktem, że jeden z wykonanych na niej zabiegów zaowocował poważnymi powikłaniami.

Ktoś mnie skrzywdził i ta sprawa jest w sądzie. [...] Ostrzegam od miejsc nieznanych i polecanych przez dziewczyny, które tylko dla pieniędzy robią reklamy - stwierdziła celebrytka.

Niestety wiele influencerek podejmuje się odpłatnego promowania usług z branży beauty, niejednokrotnie przyczyniając się do podjęcia przez wpatrzone w nie fanki do poddania się zbędnym procedurom medycyny estetycznej. Najwyraźniej Monika również mogła zasugerować się internetowymi poleceniami instagramerek.

Jeśli zdecydowałaś się na zabieg kosmetyczny, musisz wybrać, kto to zrobi. Powinni mieć odpowiednie wykształcenie i uprawnienia z danej specjalizacji, umiejętności i ubezpieczenie, aby bezpiecznie przeprowadzić zabieg.

O tym się mówi: Ewelina Lisowska robi furorę na mediach społecznościowych. Wakacyjne zdjęcia zachwyciły internautów

Zerknij tutaj: Ariana Grande zapłaciła wysoką cenę za rolę w serialu. To wiele tłumaczy