Jak podaje portal "Plotek", wiele gwiazd bierze huczne śluby, które nie kończą się niestety długim i szczęśliwym życiem. Staże małżeńskie niektórych małżeństw liczy się w dniach. Które gwizdy mogą pochwalić się szybkim rozwodem?

Kim Kardashian i Kris Humphries

Pierwszym mężem Kim Kardashian był koszykarz Kris Humphries. Płomienny romans pary doprowadził ich przed ołtarz. Niestety po szybkim ślubie, doszło do równie szybkiego rozwodu. Para oficjalnie przestała być małżeństwem zaledwie po 72 dniach.

Celebrytka po latach przyznała, że jest winna swojemu byłemu mężowi przeprosiny. Fiasko małżeństwa nie powstrzymało Kardashianki przed kolejnym małżeństwem. Rok później była już żoną Kanye Westa.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth

Miley Cyrus znana m.in. z serialu "Hannah Montana" przez dekadę spotykała się z Liamem Hemsworthem. Przez jakiś czas para mieszkała razem. Niestety ich związek rozpadł się po ślubie, który miał scementować ich relację. Para rozwiodła się po 8 miesiącach.

Sinead O'Connor i Barry Herridge

Nie da się ukryć, że małżeństwo Sinead O'Connor i Barry'ego Herrdge'a skończyło się błyskawicznie. Skończyło się po 16 dniach od ślubu, który odbył się w Las Vegas. Co ciekawe, terapeuta był czwartym mężem piosenkarki.

Nicolas Cage i Erika Koike

Jeśli szukać małżeństwa, które skończyło się szybciej niż można się było tego spodziewać, nie można nie wymienić związku Nicolasa Cage'a i Eriki Koike. Para spotykała się przez niespełna rok, gdy w 2019 roku postanowiła powiedzieć sobie "tak".

Wzięli ślub 23 marca 2019 roku. Zaledwie cztery dni później aktor chciał anulować małżeństwo z Eriką.

Mateusz Damięcki i Karolina Krogulska

Okazuje się, że szybkie rozwody, nie są domeną zagranicznych gwiazd. Mateusz Damięcki i Karolina Krogulska pobrali się w 2008 roku, jednak szybko zrozumieli, że nie jest im pisane szczęśliwe zakończenie.

Ich małżeństwo zakończyło się zaledwie 8 miesięcy po ślubie. Po latach, aktor przyznał, że ślub był ogromnym błędem.

Co sądzicie o małżeńskich stażach wymienionych gwiazd?

To też może cię zainteresować: Influencerzy z mediów społecznościowych. Jak trudne życiowe sytuacje rozwiązuje Piotr Charaziński

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Laura Bereszka ujawniła szczegóły swojego związku z Antkiem Królikowskim. Czego doświadczyła z jego strony

O tym się mówi: Wizyta prezydenta Dudy na Ukrainie pozostawała do końca tajemnicą. Głowę państwa spotka wyjątkowe wyróżnienie