"Plotek" przeprowadził z młodym twórcą internetowym rozmowę z cyklu "Lista Plotka". Zadano młodzieńcowi kilka związanych z nim luźnych pytań.

"To jest smrodofobia"

@charazinsky Prądzika nie wybaczę nigdy @jasperrr55 ♬ this sound is popular but my vid isnt... - ʕ •ᴥ•ʔ

Odpowiadając na pytanie dotyczące jego fobii i lęków, tiktoker stwierdził, że boi się ciemności, przybrania na wadze i brzydkiego zapachu. Warto zaznaczyć, że treści publikowane przez internautę dotyczą jego spostrzeżeń życiowych, własnej odmiennej orientacji, partnera życiowego Kacpra, oraz historii szybkiej utraty wagi i utrzymania jej na obecnym poziomie.

To nie jest tak, że ja nie lubię smrodu, ja się go panicznie boję. Jak czuje nieprzyjemny zapach, to mam ochotę uciec, to jest "smrodofobia". Nie mogę przebywać w miejscu, w którym śmierdzi - przyznał młody człowiek.

Opowiedział także o tym, w jaki sposób jego mama dowiedziała się o orientacji syna. Okazuje się, że Piotr maksymalnie ułatwił sobie to trudne zadanie wyjawienia mamie prawdy o sobie, publikując w mediach społecznościowych ogólnie dostępny przekaz. Jak przyznał, "tak było prościej".

@charazinsky Ukradnięte od ➡️ @wieczorrek ♬ dźwięk oryginalny - Wiktoria Wieczorek

Nic tak nie cieszy współczesnego młodego człowieka, jak akceptacja, uznanie wśród rówieśników i bycie wyróżnionym. Jest to oczywiście całkowicie normalne, że dzieci i młodzież szczególnie potrzebują bezpieczeństwa i wsparcia we własnym eksplorowaniu świata.

Niestety, choć od dekad młodzieży imponowały silne postacie mające posłuch, respekt i przewagę, teraz w wielu przypadkach tak zwani influencerzy podziwiani przez młode pokolenie, prezentują wartości oparte na mało skomplikowanych aspektach życia.

Niestety współczesny świat zdominowany został przez bóstwo zabawy, ciągłą beztroskę, skupienie na własnych wymaganiach wobec innych i egzekwowaniu "tego, co się nam należy". Wraz z pojawieniem się Internetu, dla zwykłych obywateli powstała możliwość powszechnego docierania do ogromnych grup ludzi. Bardzo szybko zaczęto wykorzystywać to narzędzie do poszerzania znajomości, szukania odpowiedzi na pytania i innych mniej lub bardziej pozytywnych aktywności.

Media i platformy społecznościowe stały się poletkiem dla influencerów, którzy z początku stawali się w sieci popularni dzięki kreatywnemu przekazywaniu unikatowej wiedzy, czy umiejętności, o które wcześniej trzeba było zabiegać na płatnych kursach, czy szkoleniach. Z czasem górę nad wiedzą i ciekawostkami wzięła beztroska i zabawna kreatywność, która była przyjemniejsza do przełknięcia w obliczu ciężkich czasów, smutków i problemów.

Internetowy twórca Piotr Charaziński jest przykładem współczesnego idola nastolatków, który zdobył ich serca swą innością i podejściem do życia. Wielu przypuszczalnie utożsamia się z popularnym tiktokerem.

O tym się mówi: Kolejna rocznica bajkowego ślubu Mariny oraz Wojciecha Szczęsnego. Para wspomina ten dzień z sentymentem

Zerknij: Katarzyna Cichopek już nie ukrywa swojej relacji z Maciejem Kurzajewskim. Szczęśliwa aktorka opublikowała najnowsze zdjęcie z kolegą z „PnŚ”