Jak przypomina portal "Jastrząb Post", Laura Bereszka i Antek Królikowski byli parą przez dwa lata. Ostatnio o Królikowskim jest głośno za sprawą jego rozstania z Joanną Opozdą, z którą stanął na ślubnym kobiercu w minione wakacje. Jak Bereszk wspomina związek z Królikowskim?

Bogate życie uczuciowe Antka Królikowskiego

W ubiegłym roku Antek Królikowski powiedział sakramentalne tak Joannie Opoździe. Wszyscy mieli nadzieję, żę kochliwy młody aktor wreszcie znalazł kogoś, z kim będzie do końca życia. Niestety sielanka nie trwała długo. Antek zdradził swoją żonę jeszcze przed tym, jak na świat przyszedł ich syn Vincent.

Ani Antek, ani Joanna nie odnieśli się doniesień medialnych dotyczących przyczyn rozpadu ich małżeństwa. Wiadomo jednak, że do sądu trafił już pozew o rozwód. Z doniesień medialnych wynika, że para chce się rozwieść bez orzekania o winie.

Na sporej liście partnerek Antka Królikowskiego znajduje się między innymi Laura Bereszka, z którą spotykał się w latach 2012-14. Jak ich związek wspomina aktorka? Jej słowa niejedną osobę mogą zaskoczyć.

Antek Królikowski, Joanna Opozda/YT
Antek Królikowski, Joanna Opozda/YT
Antek Królikowski, Joanna Opozda/YT

Laura Bereszka o związku z Antkiem Królikowskim

Laura Bereszka w rozmowie z portalem "Jastrząb Post" przyznała, że "nie doświadczyła niczego złego z jego strony". Dodała, że nie jest zwolenniczką oceniania kogokolwiek, bo życie bywa "zaskakujące i brutalne".

Dodała, że w czasie, kiedy byli razem, Antkowi Królikowskiemu udało się łączyć życie rodzinne z imprezowym. Zdaniem Bereszki, Królikowski jest bardzo rodzinnym człowiekiem, co w jej opinii ma związek z faktem, że on sam pochodzi z bardzo dużej rodziny.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Małgorzata Tomaszewska bardzo długo milczała na temat rozstania z mężem. Teraz gwiazda TVP zdecydowała się ujawnić prawdę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Marcin Hakiel pochwalił się w sieci najnowszym zdjęciem. Fani zastanawiają się, czy udało mu się uporać już z rozstaniem z Katarzyną Cichopek

O tym się mówi: Wizyta prezydenta Dudy na Ukrainie pozostawała do końca tajemnicą. Głowę państwa spotka wyjątkowe wyróżnienie