Niegdyś Robert Lewandowski wyruszał razem z wieloma członkami rodziny na wakacje dość wcześnie, co stało się rodzinną tradycją. Również tegoroczny urlop celebryci wykorzystują w familijnym gronie, ciesząc się odpoczynkiem.

Żona kapitana polskiej reprezentacji w piłce nożnej nie ukrywa radości z nadchodzących dni

W internecie jednak pojawiła się informacja wskazująca na to, że w pewnym momencie wspólnego urlopowania w licznym gronie rodzinnym, przychodzi dla Anny i Roberta pora na spędzenie reszty wyjazdowego czasu wolnego w bardziej kameralnym gronie, czyli wspólnie z dziećmi.

Jedno z najnowszych zdjęć opublikowanych przez Annę Lewandowską na Instagramie, wprost oczarowało wielbicieli pary celebrytów, jednak to opis fotografii sprawił, że pozujący do zdjęcia rodzice trzymający na rękach córki odebrani zostali przez internautów w bardziej zrozumiały sposób - Last evening 🍷 Family Time 🤍 - wpisała przy zdjęciu szczęśliwa trenerka.

Być może celebrytka wyraziła ekscytację tym, że teraz będą mogli we własnym gronie odpocząć dokładnie tak, jak zechcą, w większym spokoju i wyciszeniu. Takie momenty przypuszczalnie nie zdarzają się zbyt często zabieganym sportowcom, których znają miliony ludzi na całym świecie.

Może też być tak, że była to informacja jedynie o tym, że czas urlopu dobiega końca i przychodzi dla rodziny Lewandowskich czas powrotu do codziennych spraw zawodowych i domowych.

O tym się mówi: Niedziela 22 maja 2022. Czy tego dnia Polacy zrobią zakupy w supermarkecie

Zerknij: Minister obrony Rosji Siergiej Szojgu wygłosił przemówienie na posiedzeniu resortu. Zapowiedział koniec "wyzwolenia"