Karola Okrasę znamy i cenimy jako szefa kuchni, a także gospodarza formatów kulinarnych, które wielu z nas oglądało, aby czerpać kulinarne inspiracje.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Karol Okrasa (@karol.okrasa)

Karol Okrasa i Monika Okrasa podzielają wspólną pasję do tworzenia niesamowitych dań

Koneserzy gotowania synchronicznego ze znanymi kucharzami najchętniej wybierali program "Okrasa łamie przepisy", "Kuchnia z Okrasą", który jest najbardziej znany lub "Smaki czasu z Karolem Okrasą".

W wywiadzie dla jednego z magazynów stwierdził, że o przebiegu jego drogi zawodowej przesądzały zrządzenia losu.

Niemniej jednak aktualnie inny tryb życia nie mieści się mu w głowie. Wspólnie z małżonką wychowują córkę Lenkę.

Monika Okrasa ubóstwia gotowanie, co stało się najbardziej inspirującą wspólną pasją obojga małżonków. Z powodzeniem mogą bowiem uczyć się od siebie wzajemnie. Jej mąż charakteryzuje własną ukochaną w roli utalentowanej kucharki, która bez jakichkolwiek trudności umiałaby z nim współzawodniczyć w kulinarnych konkursach...

W jednym z wywiadów para zdradziła, w jakich okolicznościach się poznali - „Chyba byliśmy sobie z Karolem pisani… Spotkaliśmy się po raz pierwszy na egzaminie do warszawskiego technikum gastronomicznego przy ul. Poznańskiej. Do dziś żartuję, że poszłam tam znaleźć męża, bo przecież nie z pasji do kuchni” - opowiadała Monika Okrasa dziennikarce jednego z czasopism.

Ewentualny kucharz niemal od zaraz kokietował Monikę, która nie od razu poczuła przysłowiową miętę do przyszłego celebryty. Nie prędzej niż w ostatniej klasie zaczęła odwzajemniać jego uczucie.

O tym się mówi: Jak pozbyć się ćmy spożywczej. Proste wskazówki na nieproszonych gości

Zerknij: Szczęście, miłość i pieniądze. Astrologowie podali prognozę na 2022 rok. Które znaki zodiaku mają szczęście