Astrologowie już przygotowali prognozę i powiedzieli, które znaki zodiaku powinny spodziewać się szczęścia, pieniędzy i miłości od roku Czarnego Tygrysa.

Strzelec

Dla osób urodzonych pod znakiem Strzelca rok 2022 będzie udany pod względem zysków. Mogą spodziewać się poprawy swojej sytuacji finansowej i awansu na kolejne szczeble kariery. Strzelcy będą mogli realizować ważne projekty. Nie chodzi tylko o pracę, ale także o życie osobiste. Muszą przemyśleć swoje cele życiowe. To skłoni Strzelca do zastanowienia się nad zmianą miejsca zamieszkania.

Skorpion

Tubylcy tego znaku będą mieli trudności. Jeśli uda im się zebrać w sobie wszystkie siły, życie zmieni się całkowicie. Oczywiście na lepsze. Ci, którzy jeszcze nie spotkali swojej miłości, będą mieli okazję znaleźć swoją bratnią duszę. Burzliwy romans zakończy się szczęśliwie.

Waga

Nowy rok przyniesie Wadze wszystko, o czym marzy. Chodzi o życie zawodowe i osobiste. W 2022 roku Waga zbierze plon swoich wysiłków. Wreszcie będą mieli czas na podróże i spełnienie marzeń.

Panna

Panny uwielbiają kontrolować swoje życie i otoczenie. Czarny Tygrys przyniesie im lekkość. Panny będą musiały odłożyć na bok swoje lęki i zacząć życie od nowa. Może to być powodem zmiany pracy lub miejsca zamieszkania. Również ten znak czeka na miłość, nie przegap okazji.

Lew

2021 był dla Lwów bardzo trudnym rokiem. Ale trudności nie powinny stać się przeszkodą w prawdziwym życiu. Tubylcy spod znaku w 2022 roku będą mogli odpocząć w pracy. Wszystko pójdzie w górę, wysiłki w końcu przyniosą rezultaty. Szczęście będzie towarzyszyć Lwom przez cały rok, pieniądze trafią w twoje ręce.

O tym się mówi: Doniesienia mediów budzą niepokój. Czy ZUS może nie wypłacić emerytur. Jest oficjalna informacja

Zerknij też tutaj: Książę William próbował przytulić Kate podczas spotkania. Reackja księżnej była jednoznaczna. Czy para ma konflikt