Jak przypomina portal "Pomponik", Paweł Bodzianny i Marta Paszkin poznali się na planie programu "Rolnik szuka żony" i udało im się odnaleźć w sobie bratnie dusze. Teraz para czeka na narodziny swojego pierwszego dziecka. Marta chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami tym, jak mija jej ciąża. Ostatnio opowiedziała o tym, co spotkało ją w czasie badania USG.

Znaleźli miłość

Marta i Paweł poznali się na planie 7. edycji programu "Rolnik szuka żony". W ich przypadku program spełnił zadanie, bo udało im się znaleźć miłość. Para zdecydowała się w marcu tego roku wziąć ślub cywilny. Nie wyprawiali hucznego wesela, ze względu na pandemię i ciążę, ale jeśli wierzyć ich zapowiedziom, zdecydują się na nie po ślubie kościelnym.

W rozmowie z "Faktem" Marta zdradziła, że ślub wyprawią, kiedy ich dziecko będzie miało rok. W planach mają połączenie ślubu z chrzcinami. Ostatnio żona Pawła Bodzianego zdecydowała się podzielić tym, co spotkało ją w trakcie badania USG.

Do tej pory wszystkie badania wskazywały na to, że Paweł i Marta powitają na świecie dziewczynkę. W trakcie badania połówkowego, Marta dowiedziała się, że jednak nosi pod sercem chłopca. Przyznała, że nieco ją to przestraszyło, bo do tej pory w jej otoczeniu dominowały kobiety.

"(...)przestraszyłam się z lekka, bo JAK TO BĘDZIE WYCHOWYWAĆ CHŁOPCA?!" - oznajmiła Paszkin.

Nie jest tajemnicą, że chłopiec ma otrzymać imiona Adam Konrad. Wybór nie jest przypadkowy, są to imiona reżyserów programu "Rolnik szuka żony", który przyczynił się do tego, że na świecie pojawi się mały człowiek.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Ważne ostrzeżenie dla milionów Polaków. Synoptycy nie mają wątpliwości co do pogody w najbliższym czasie. Pojawiły się ostrzeżenia drugiego stopnia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Joanna Koroniewska umieściła intrygujący wpis na mediach społecznościowych. Czy ma z Maciejem kryzys małżeński

O tym się mówi: Rząd w końcu przyznał podwyżki nauczycielom. Wcześniej zarobki były nawet poniżej płacy minimalnej. Ile od teraz będą zarabiać