Za nami już czwarta edycja Sanatorium Miłości i okazuje się, że hitowy program TVP znów może poszczycić się sukcesem. W kolejnym sezonie łączącego pragnących miłości seniorów show między kilkoma osobami narodziło się uczucie i powstało kilka par. Jednak wielu widzów zastanawia się nad tym, czy te związki naprawdę mają szansę na przetrwanie po programie? W przeszłości różnie z tym bywało.

Anna i Piotr

Jedną z par, która zdecydowanie szybko postawiła wszystko na jedną kartę byli Ania i Piotr. Para poszła na całość już niemal na samym początku turnusu i Piotr uklęknął przed Anią z bukietem czerwonych róż już na samym wstępie. Uczucie narodziło się bardzo szybko, a w finale Piotr postanowił poprosić Annę o rękę i został przyjęty. Wiele osób po programie było jednak przekonanych o tym, że jest to sztuczny związek niemal jak z telenoweli. Wiele osób w Internecie sugeruje również, że tych dwoje już nic nie łączy, choć zdecydowanie przeczą temu posty w Internecie ze zdjęciami zakochanych. Jaka jest prawda?

Mariola B i Piotr Hubert

W przypadku tej pary łatwo nie było, gdyż dzieląca Mariole i Piotra Huberta odległość jest imponująca – ona mieszka w amerykańskim New Jersey, on w Siemianowicach Śląskich. Jednak serce nie sługa i postanowili dać sobie szansę. Mariola płakała, przekonując, że choć jedzie do USA to już ma pomysł jak wrócić. Sam Piotr twierdził, że nie chce skrzywdzić kobiety.

Można odnieść wrażenie, że właśnie tej parze widzowie kibicowali najbardziej, gdyż jak czytamy w wielu komentarzach w sieci wzbudzają najcieplejsze odczucia i są autentyczni.

Natalia i Marek

Jak przypomina serwis Świat Seriali, tych dwoje wydawało się chyba najbardziej nieoczywistym ze związków tej edycji. Piotr najpierw interesował się Natalią, a Marek był zafascynowany Anną. Panowie mieszkali w jednym pokoju i po pewnym czasie obaj niemal wymienili się obiektami westchnień.

Natalia i Marek poczuli do siebie coś więcej podczas wspólnego masażu i nocy pod namiotem. Choć dzieli ich odległość, bo Natalia mieszka w Głogowie, a Marek w Gdyni to wydaje się, że miłość tych dwojga może przetrwać próbę czasu. Z pewnością kibicują im liczni widzowie.

Jak informował portal "Życie News": NAJNOWSZY SONDAŻ WYBORCZY JEST BARDZO POCIESZAJĄCY DLA PIS. JAROSŁAW KACZYŃSKI MA POWODY DO ZADOWOLENIA. KONFEDERACJA MOŻE SIĘ OBAWIAĆ O PRZYSZŁOŚĆ

Przypomnij sobie: JERZY TRELA ZDRADZIŁ SWÓJ NAJWIĘKSZY SEKRET SPRZED LAT. AKTOR PRZEKONYWAŁ, ŻE PRZEZ DEKADY NIE BYŁ ŚWIADOM BARDZO WAŻNEJ KWESTII. FANI SĄ ZASKOCZENI

Portal "Życie News" pisał również: EWA WACHOWICZ PRZECHODZI WIELKIE ZMIANY W SWOIM ŻYCIU. CHOĆ JEJ CÓRKA WYFRUNĘŁA JUŻ Z GNIAZDA TO GWIAZDA POMAGA UKOCHANEJ MAMIE. CO SIĘ DZIEJE

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: POTĘŻNE ZMIANY DLA SENIORÓW JUŻ OD CZERWCA. ZUS MOŻE ZAWIESIĆ ŚWIADCZENIE DUŻEJ CZĘŚCI EMERYTÓW I RENCISTÓW. EKSPERCI MÓWIĄ, JAK SIĘ PRZED TYM CHRONIĆ