Jak przypomina serwis Pomponik, sezon komunijny w pełni i wielu z nas szuka opcji przygotowania przyjęcia komunijnego łatwiej i szybciej niż samodzielnie gotowanie i pieczenie. Wielu rodziców decyduje się na obiad w restauracji, lecz sa i tacy, którzy chcieliby zamówić smaczny catering do domu, aby zadowolić gości, a jednocześnie spędzić wielu dni na przygotowaniach.

Naprzeciw takim potrzebom wyszła właśnie Magda Gessler ze swoim komunijnym cateringiem. Okazuje się jednak, że za takie ułatwienie trzeba niestety dość dużo zapłacić. Najdroższa z opcji w restauracji Magdy Gessler kosztuje 178 złotych od osoby. Plusem jest jednak to, że w przeciwieństwie do innych cateringów tego typu nie musimy osobno płacić za desery i słodkości. W tym przypadku są one wliczone w tzw. „talerzyk”.

Ekskluzywny catering u Magdy Gessler. Trzeba za niego sporo zapłacić. Co proponuje restauratorka na tę wyjątkową okazję?

W najdroższej, bo kosztującej 178 złotych opcji możemy liczyć na przystawki, zupę, danie główne i deser. W przypadku opcji przystawek mamy do wyboru świeży szpinak świeży z sosem z owoców granatu i karmelizowanym serem owczym, a także parfait z gęsi na konfiturą z mango lub carpaccio z kaczej piersi z zestawem sałat.

Dania główne prezentują się równie ekskluzywnie – to młoda cielęcina w sosie z białych trufli i szpinakowe kopytka lub sum z pęczotto grzybowym. Na deser czeka nas beza Pavlova lub tort szwarcwaldzki.

Menu dziecięce kosztuje za 89 złotych za osobę. Tu opcji jest również sporo – dzieciaki mają do wyboru bułeczki maślane z szynką, rosół, zupę pomidorową, burgery z frytkami czy polędwiczki z kurczaka. Na deser otrzymają lody waniliowe lub jabłecznik z lodami.

Tańszych opcji jest również sporo, ale za catering u Magdy Gessler nie zapłacimy mniej niż 135 złotych za gościa.

Jak informował portal "Życie News": NAJNOWSZY SONDAŻ WYBORCZY JEST BARDZO POCIESZAJĄCY DLA PIS. JAROSŁAW KACZYŃSKI MA POWODY DO ZADOWOLENIA. KONFEDERACJA MOŻE SIĘ OBAWIAĆ O PRZYSZŁOŚĆ

Przypomnij sobie: JERZY TRELA ZDRADZIŁ SWÓJ NAJWIĘKSZY SEKRET SPRZED LAT. AKTOR PRZEKONYWAŁ, ŻE PRZEZ DEKADY NIE BYŁ ŚWIADOM BARDZO WAŻNEJ KWESTII. FANI SĄ ZASKOCZENI

Portal "Życie News" pisał również: EWA WACHOWICZ PRZECHODZI WIELKIE ZMIANY W SWOIM ŻYCIU. CHOĆ JEJ CÓRKA WYFRUNĘŁA JUŻ Z GNIAZDA TO GWIAZDA POMAGA UKOCHANEJ MAMIE. CO SIĘ DZIEJE

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: POTĘŻNE ZMIANY DLA SENIORÓW JUŻ OD CZERWCA. ZUS MOŻE ZAWIESIĆ ŚWIADCZENIE DUŻEJ CZĘŚCI EMERYTÓW I RENCISTÓW. EKSPERCI MÓWIĄ, JAK SIĘ PRZED TYM CHRONIĆ