Jak podaje portal "Super Express", Marta Kaczyńska stara się prowadzić zdrowy tryb życia. Często mamy ją okazję zobaczyć w trakcie spacerów, w których towarzyszy jej najmłodsza pociecha. Wspólnie z synkiem Stasiem, Kaczyńska wybrała się na zakupy na lokalny bazar, gdzie chłopiec mógł wybrać, co kupić.

Marta Kaczyńska stara się żyć zdrowo

Marta Kaczyńska przykłada dużą wagę do zdrowego trybu życia. Bardzo często zabiera najmłodszą pociechę na spacer. Wspólnie spędzają sporo czasu na świeżym powietrzu. Córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej wie, że ruch i sport nie wystarczą do utrzymania się w dobrej formie. Równie ważna jest odpowiednia dieta.

Marta Kaczyńska dała się ostatnio przyłapać w trakcie zakupów na lokalnym bazarze. Bratanica Jarosława Kaczyńskiego chętnie zapoznawała się z ofertą lokalnych produktów. W jej koszyku znalazły się mleko, pyszny ser i bardzo zdrowy miód.

Marta Kaczyńska/YouTube @Gazeta Polska VD
Marta Kaczyńska/YouTube @Gazeta Polska VD
Marta Kaczyńska/YouTube @Gazeta Polska VD

Marta Kaczyńska ozdabia balkon

Zakupy spożywcze nie były jedynymi, na jakie zdecydowała się Marta Kaczyńska. Prawniczka udała się na stoisko z kwiatami. Nic dziwnego, pogoda dopisuje, a na rynku pojawiają się coraz to nowe odmiany kwiatów, które można wykorzystać do ozdobienia ogrodu lub balkonu. Marta zdecydowała się kupić niebieskie kwiaty, które zachwycają pięknem.

W trakcie zakupów córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej nie tylko wybierała towary, ale także prowadziła rozmowy z napotkanymi po drodze osobami. Wyglądała na uśmiechniętą i zrelakosowaną, co możecie zobaczyć na zdjęciach tutaj.

Marta Kaczyńska/YouTube @Gazeta Trybunalska
Marta Kaczyńska/YouTube @Gazeta Trybunalska
Marta Kaczyńska/YouTube @Gazeta Trybunalska

A wy, gdzie najchętniej robicie zakupy?

To też może cię zainteresować: Dodatkowe pieniądze dla seniorów. Zamieszanie wokół środków finansowych dla emerytów i rencistów. Eksperci krytykują czternastki

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Głośno o podróży Lecha Wałęsy po Stanach Zjednoczonych. Polski noblista został sfotografowany na ważnym wydarzeniu

O tym się mówi: Władimir Putin zmienia plany. Według jednego z polskich generałów, kilka kolejnych tygodni może być nadzwyczajnie spokojnych