Każdy wielbiciel twórczości Zenona Martyniuka pamięta, że jego żona Danuta zwykle emanowała bardzo kobiecymi kształtami o nieco obszerniejszych krągłościach.

Niezwykła metamorfoza Danuty Martyniuk. Jak tego dokonała?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez DISCOPORTAL (@discoportal_pl)

Nikt jednak nie śmiał zaprzeczyć, że małżonka intensywnie promowanego przez Telewizję Polską i gwiazdora disco polo nie jest atrakcyjną kobietą, gdyż wokalista zespołu Akcent wciąż podkreśla w wywiadach, jak bardzo podoba się mu jego żona Danuta.

Ostatnimi czasy żona celebryty pojawiła się w przestrzeni publicznej w dość odnowionej odsłonie. Gdy państwo Martyniuk Przybyli na galę "Osobowości i Sukcesy 2022", spojrzenia przybyłych gości przyciągnęła Danuta Martyniuk, która po dłuższej absencji publicznej zjawiła się z dość mocno odchudzonym wydaniu.

Spodziewać się zatem mogliśmy, że prędzej czy później któryś z tabloidów postanowi dowiedzieć się od celebrytki, w jaki sposób osiągnęła tak spektakularne wyniki w odchudzaniu.

Kobieta bardzo chętnie opowiedziała jak osiągnęła możliwość skoczenia w ubrania rozmiarowo mniejsze - Nareszcie miłe komentarze na mój temat. Wcześniej były bardzo niepochlebne, np. że wyglądam jak mama Zenka. Postanowiłam, że przejdę metamorfozę i chyba się udało. Ograniczyłam jedzenie, odstawiłam ziemniaki, pieczywo tylko ciemne, a przede wszystkim słodycze - wyznała mediom dodając, że rozpoczęła również ćwiczenia na mięśnie brzucha, które wyszukała w internecie.

Zdjęcia z gali rozeszły się po sieci niczym ciepłe bułeczki. Jak się podoba nowa odsłona Danuty?

O tym się mówi: Władimir Putin i kremlowski obraz przywódcy. Prezydent Rosji wcale nie żyje jak przykładny obywatel

Zerknij: Jerzy Trela zdradził swój największy sekret sprzed lat. Aktor przekonywał, że przez dekady nie był świadom bardzo ważnej kwestii. Fani są zaskoczeni