Jak podaje portal "Pomponik", kilka miesięcy temu Joanna Opozda powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Niestety pierwsze wspólne dni z Vincentem nie były dla aktorki łatwe. Jeszcze przed porodem, Opozda rozstała się z ojcem swojej pociechy - Antkiem Królikowskim. Na szczęście Joasia znalazła w sobie wystarczająco dużo siły, żeby zmierzyć się z wyzwaniami, jakie postawiło przed nią życie. Ostatnio pochwaliła się wspólnym zdjęciem z synkiem.

Za Joanną Opozdą bardzo trudne chwile

Joanna Opozda musiała się w ostatnim czasie zmierzyć z wieloma trudnymi doświadczeniami. Niedługo przed porodem aktorka dowiedziała się o zdradzie męża. Podjęła trudną decyzję o rozstaniu i samotnym macierzyństwie. Potem, jej mały synek trafił do szpitala. Na szczęście najgorsze już za nimi.

Aktorka nie zamierza załamywać rąk i wraca do pracy, chcąc zapewnić swojemu synkowi wszystko, co najlepsze. Niezależnie od wszystkiego, Joanna Opozda może liczyć na wiernych fanów, którzy zawsze starają się być dla niej wsparciem. Ostatnio na obserwatorow Joasi w mediach społecznościowych, czekała niespodzianka w postaci niesamowitego zdjęcia.

Joanna Opozda, Antek Królikowski/ Instagram: asiaopozda
Joanna Opozda, Antek Królikowski/ Instagram: asiaopozda
Joanna Opozda, Antek Królikowski/ Instagram: asiaopozda

Joanna Opozda pokazała syna

Joanna Opozda jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się szczegółami swojego życia zawodowego i prywatnego. Coraz częściej jej obserwatorzy mają okazję zobaczyć Vincenta, choć aktorka dba o to, aby nie pokazywać twarzy swojego synka.

W niedzielny poranek Joanna Opozda zamieściła zdjęcie wspólnie ze swoim synkiem, życząc internautom "cudownej niedzieli". "Piękne zdjęcie, piękny uśmiech mówiący wszystko. Tego nie da się opisać słowami" - napisała jedna z fanek Opozdy.

Emotkę serca zamieściła w komentarzu także Ida Nowakowska, a dobrej niedzieli dla "obu słodziaków" życzyła Agnieszka Mrozińska.

Jak podoba się wam ostatnie zdjęcie zamieszczone przez Joannę Opozdę?

To też może cię zainteresować: Informacje o możliwej chorobie Władimira Putina, znów obiegły światowe media. Leki, jakie ma przyjmować mają niepokojące skutki uboczne

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rząd prowadzi prace nad wprowadzeniem nowego podatku. Kogo dotknie nowa danina

O tym się mówi: Nie opadły jeszcze emocje po tegorocznym konkursie Eurowizji. Kolejna głośna sprawa dotyczy Idy Nowakowskiej