Proces wytoczony Amber Heard przez Johnny'ego Deepa nadal trwa. Relacja z każdej kolejnej rozprawy przyciąga uwagę mediów z całego świata. Coraz więcej osób znających byłych małżonków, zabiera głos w sprawie. Znajoma aktorów stwierdziła, że Heard to "socjopatyczny kucyk pokazowy". Poznajcie szczegóły!

Znajoma pary powiedziała, co sądzi o Amber Heard

Gina Deuters jest żoną wieloletniego współpracownika Johnny'ego Deepa. Przyznała, że przyglądała się temu, jak wyglądało małżeństwo Deepa z Amber Heard, które trwało zaledwie przez 15 miesięcy. Czy jej słowa rzucają nowe światło na relacje byłych małżonków?

Z jej relacji wynika, że przemocowe zapędy Amber Heard miały dać o sobie znać już w czasie ich wesela. Amber miała zapytać Ginę, czy ta często kłóci się ze swoim mężem. Deuters miała odpowiedzieć, że czasem zdarzają się im kłótnie. Amber Heard na tym nie porzestała.

"Nie, Gina, naprawdę się kłócicie? I to było trochę denerwujące. Pomyślałam: Czy ci się to podoba?" - powiedziała Gina Deuters.

Amber Heard i Johnny Deep/YouTube @Dla Ciekawskich
Amber Heard i Johnny Deep/YouTube @Dla Ciekawskich
Amber Heard i Johnny Deep/YouTube @Dla Ciekawskich

Zamiłowanie do kłótni

Wielu znajomych pary odniosło wrażenie, że Amber Heard uwielbia kłótnie. Deuters pokusiła się nawet o stwierdzenie, że dla aktorki są one dowodem na udany związek, pełen pasji i "fajerwerków". Dodała, że była żona Johnny'ego Deepa przyzwyczajona jest do otrzymywania tego, czego chce.

Deuters jest zdania, że kiedy wszystkie rozwodowe żądania Amber nie zostały spełnione, doszła do wniosku, że skoro nie dostała tego, czego chce, "zniszczy" Johnny'ego Deepa.

Johnny Deep w sądzie/YouTube @naTemat.pl
Johnny Deep w sądzie/YouTube @naTemat.pl
Johnny Deep w sądzie/YouTube @naTemat.pl

Jak myślicie, jak skończy się proces dekady, jak nazywane bywa sądowe starcie Amber Heard i Johnny'ego Deepa?

To też może cię zainteresować: Barbara Kurdej-Szatan nic sobie nie robi z problemów z prawem i łamie kolejne przepisy. Aktorka jechała jak pirat drogowy. Przyłapali ją paparazzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Smutne wiadomości płyną ze świata kultury. Odszedł wybitny aktor znany z występów w takich filmach, jak "Znachor" i "Quo Vadis"

O tym się mówi: Zatrzymano dwóch nastolatków, którzy zastraszali swojego rówieśnika. Ich czyny są poniżej wszelkiej krytyki. Sprawą zajęła się policja i sąd rodzinny