Jak przypomina portal "Super Express", obecnym ambasadorem Stanów Zjednoczonych w Polsce jest Mark Brzeziński. Ostatnio przedstawiciel USA w naszym kraju postanowił przedstawić swojego czworonożnego przyjaciela. Owczarek niemiecki dyplomaty wabi się Teddy i doczekał się już sporego grona fanów.

Ambasador Mark Brzeziński wie, jak podbić serca obserwatorów

Nie da się ukryć, że Ambasador Brzeziński doskonale wie, jak podbić serca swoich obserwatorów w mediach społecznościowych. Nic nie przykuwa uwagi i nie rozczula internautów, jak zdjęcia zwierzaków. Brzeziński pokazał zdjęcie swojego owczarka niemieckiego, który wabi się Teddy. Można było zobaczyć, jak psiak wspólnie ze swoim panem przechadza się po ulicach Warszawy.

"Niezmiernie cieszy mnie nadchodzący ciepły, wiosenny czas. Razem z Teddym czekaliśmy na słoneczne dni, aby móc odkrywać wszystkie uroki Warszawy" - napisał w mediach społecznościowych Brzeziński. Co ciekawe, Teddy ma własny profil na Instagramie, w którym za posty odpowiada ambasador, ale za relacje jego czworonóg.

Teddy jest aktywnym użytkownikiem social mediów

Profil Teddy'ego został założony w styczniu tego roku, kiedy był już wiadomo, że Mark Brzeziński obejmie amerykańską ambasadę w Polsce. Pierwszy post, jaki możemy zobaczyć na profilu owczarka dotyczy właśnie decyzji o misji w Polsce, w którą nowy ambasador zabrał swojego trzyletniego czworonożnego przyjaciela.

Jedna z relacji, jaką znajdziemy na profilu "AmbassadogTeddy", pokazuje spotkanie Teddy'ego z Bąblem - psem Rafała Trzaskowskiego. Są także zdjęcia Teddy'ego ze zwiedzania stolicy.

Jak podoba się wam profil Teddy'ego?

To też może cię zainteresować: Fryzura po 60 nie musi być prosta i banalna. Fryzjerzy i styliści podpowiadają, na co warto postawić, żeby wyglądać młodziej

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Najstarszy syn Justyny Steczkowskiej to już dorosły mężczyzna. Wiemy, co robi dziś Leon Myszkowski. Czy poszedł w ślady znanej mamy

O tym się mówi: Nie tylko księżna Kate czy Meghan Markle uchodzą za stylowe mamy na królewskich dworach. Europejskie księżne i królowe prezentują się olśniewająco