Justyna Steczkowska ze związku małżeńskiego z Maciejem Myszkowskim dochowała się trójki dzieci – najstarszego syna Leona, Stanisława i najmłodszej Heleny. Mimo tego, że wokalistka jest aktywna w mediach społecznościowych to rzadko dzieli się zdjęciami czy materiałami ze swoimi dziećmi. Jednak czasem zdarza się jej zrobić wyjątek i tak właśnie stało się niedawno. Co robi jej najstarszy syn, dziś 21-letni Leon? Czy poszedł w ślady swojej znanej mamy?

Leon Myszkowski przyszedł na świat 1 września 2000 roku i tak samo jak jego ukochana mama chce związać swoją przyszłość z branżą muzyczną, w której od dawna działa dość prężnie. W tej chwili zdobywa doświadczenia w roli DJ-a i ma nawet swój kanał w serwisie YouTube. Prowadzi też profil na Instagramie.

Co robi dziś najstarszy syn Justyny Steczkowskiej, Leon? Idzie w ślady swojej mamy i zamierza działać jako muzyk

Gdy w ubiegłym roku Leon skończył 21 lat Justyna Steczkowska postanowiła napisac pod kilkoma zamieszczonymi na Instagramie zdjęciami kilka bardzo ciepłych słów na temat swojego syuna, które bardzo wzruszyły jej fanów.

- Napisać, że kocha się swoje dzieci to za mało, żeby wyrazić ogrom szczęścia, miłości i sensu, jaki nadają naszemu życiu... Dziękuje Leo, że jesteś. Nasz Leo - dobry syn, fajny brat i przyjaciel, z którym nie ma szans się nudzić – napisała.

Czym interesuje się Leon Myszkowski? To nie tylko muzyka, ale również gotowanie, które stało się jego pasją już w dzieciństwie. Przez pewien czas syn wokalistki zmagał się z nadwagą i postanowił zmienić sposób żywienia diametralnie, przechodząc na budzącą wiele kontrowersji dietę ketogeniczną. Jak przyznaje, od trzech lat bardzo służy, jednak nikogo nie namawia do pójścia w jego ślady.

Leon znalazł też szczęście u boku Kseniyi, starszej od niego o 11 lat właścicielki gabinetu medycyny estetycznej. Sama Justyna Steczkowska miała bardzo polubić dziewczynę syna i chętnie gości ją w swoim domu, a nawet zaprasza na wspólne wakacje.

Jak informował portal "Życie News": CORAZ MNIEJ PIENIĘDZY W PORTFELACH POLAKÓW. EKSPERCI ALARMUJĄ O TYM, ŻE DZIŚ WZROST CEN JEST SZYBSZY OD INFLACJI. LATEM PRZEŻYJEMY NAJWIĘKSZE PODWYŻKI

Przypomnij sobie: NOWY POMYSŁ NA ŻYCIE JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO. WIELE OSÓB MOŻE BYĆ ZASKOCZONYCH PLANAMI SZEFA PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI. TEGO NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ

Portal "Życie News" pisał również: NAJNOWSZY PROJEKT RZĄDU WYWOŁUJE MIESZANE REAKCJE POLAKÓW. CHODZI O EMERYTURY OBYWATELI. PARTIA RZĄDZĄCA MA ZAMIAR PRZEŚWIETLIĆ KONTA MILIONÓW OSÓB

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ZASKAKUJĄCE SŁOWA EWY DRZYZGI O WSPÓŁPRACY Z AGNIESZKĄ WOŹNIAK-STARAK. DZIENNIKARKA NIE UKRYWA, ŻE NIE ZAWSZE JEST RÓŻOWO. CZY ZDECYDOWANIE SIĘ RÓŻNIĄ