Jak podpowiada "Super Express", odpowiednio dobrana fryzura, może zdziałać cuda. Dzięki uczesaniu włosów i ich odpowiedniemu kolorowi, możemy całkowicie odmienić swój wygląd, a także odjąć sobie lat. Najlepsi fryzjerzy na świecie pokazali, jakie fryzury są najlepsze dla pań, które są po sześćdziesiątce, a przy tym, są zgodne z obowiązującymi w sezonie trendami. Sprawdźcie!

Jakie fryzury wybierać po skończeniu 60 lat?

Każda kobieta, niezależnie od wieku, chce czuć się piękna. Może w tym pomóc odpowiednia fryzura, która dobrze dobrana, może nam pomóc odjąć sobie nawet kilka lat! Chodzi zarówno o cięcie, jak i kolor. Warto stawiać na takie uczesania, których wykonanie nie zajmie nam połowy dnia i będą łatwe w wykonaniu.

Salon fryzjerski. Źródło: Youtube TTV
Salon fryzjerski. Źródło: Youtube TTV
Salon fryzjerski. Źródło: Youtube TTV

Dla osób, które dobrze czują się z siwymi włosami, mamy dobrą wiadomość, styliści stawiają teraz na naturalność. Idealnie z tym kolorem będzie komponowało się strzyżenie z cieniowaniem, a także grzywka typu "curtain bang" (to grzywka opadająca po obu stronach twarzy). Najlepiej sprawdzi się u osób, które chca wysmuklić twarz, a także złagodzić nieco rysy.

Co ciekawe, ten rodzaj grzywki dobrze wygląda nie tylko w zestawieniu z długimi włosami, ale także z krócej obciętymi włosami. Zaletą grzywki typu "curtain bang" jest także to, że zapewnia sporą zmianę wyglądu, bez radykalnego cięcia.

Kobiety, które nizbyt dobrze czują się w siwych włosach i wolą je farbować, powinny pamiętać, żeby unikać jednolitego koloru. Jaśniejsze pasma sprawią, że nasza fryzura nas odmłodzi.

Zdecydowalibyście się na taką fryzurę?

To też może cię zainteresować: Najstarszy syn Justyny Steczkowskiej to już dorosły mężczyzna. Wiemy, co robi dziś Leon Myszkowski. Czy poszedł w ślady znanej mamy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wiele lat temu udowodniła, że nie słysząc można w życiu zrobić niemal wszystko. Wiemy, jak potoczyło się życie Iwony Cichosz. Ma dziś dwójkę dzieci

O tym się mówi: Stanisław Karpiel-Bułecka z żoną przeżyli naprawdę trudne chwile. Wokalista Future Folk z bolesnym wyznaniem. Przeszłe wydarzenia bardzo go dotknęły