Jak przypomina portal "Viva", pierwsza polska edycja programy "Big Brother" zagościła na antenie TVN-u 21 lat temu. Był to jeden z przełomowych momentów w historii polskiej telewizji - po raz pierwszy w historii zorganizowano tak duże wydarzenie medialne. Do dziś widzowie wspominają uczestników pierwszej edycji reality-show. Jednym z nich był Piotr Gulczyński. Jak dziś wygląda jego życie?

Tak Piotr Gulczyński zdobył popularność

Gulczas w momencie wejścia do domu Wielkiego Brata miał 33 lata. Zaskarbił sobie ogromną sympatię widzów, co dało mu 6. miejsce w pierwszej edycji programu. Spędził w zamknięciu aż 85 dni. Był nie tylko naturalny, ale także miał ogromne poczucie humoru - nic dziwnego, że z miejsca zdobył popularność.

Po wyjściu z domu Wielkiego Brata, Gulczas wydał książkę, w której zdradził "Tajemnice domu w Sękocinie". Zarówno Piotr Gulczyński, jak i pozostali uczestnicy reality-show po zakończeniu udziału w programie nie narzekali na brak zainteresowania ze strony fanów, co zaowocowało nakręcieniem filmu "Gulczas, a jak myślisz?".

Jak dziś wygląda życie Gulczasa?

W kolejnych latach, medialna działalność Gulczasa mocno osłabła. Co prawda pojawił się jeszcze w show "Bar" oraz jako gość specjalny programu "Big Brother VIP", ale to nie media pochłonęły go bez reszty. Dużo czasu poświęcał klubowi motocyklowemu "Black Rider MC", a także reklamie.

W życiu prywatnym doczekał się dwójki dzieci. Z pierwszego małżeństwa ma 23-letniego syna o imieniu Igor, z drugiego zaś 10-letnią obecnie córkę. Drugi ślub Gulczasa odbył się w 2009 roku. Pomimo upływu dwóch dekad, fani Gulczasa są zgodni: nic się nie zmienił. Możecie o tym przekonać się sami, oglądając poniższe zdjęcie.

A wy, którego z uczestników Big Broter'a wspominacie najlepiej?

To też może cię zainteresować: Początek znajomości Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki nie zwiastował wielkiej miłości. Jak narodziło się między nimi uczucie

Zobacz, o czym jeszce pisaliśmy w ostatnich dniach: Joanna Krupa publikuje wizerunek swojej córki. Podobieństwo jest zaskakujące

O tym się mówi: Trudna sytuacja Britney Spears. Wokalistka poinformowała o niesamowitej stracie. Fani gwiazdy wysyłają jej mnóstwo serdeczności i wyrazów współczucia