Jak przypomina portal "Viva", drogi Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki przecięły się pierwszy raz kilka lat temu. Wtedy jednak nie zostali parą, stało się to dopiero w 2014 roku. Jak dokładnie pomiędzy parą rodziło się uczucie? Poznajcie tę niezwykłą historię.

Tak zaczęła się miłość Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki

Pierwsze spotkanie Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki nie zwiastowało, że w przyszłości połączy ich coś więcej. Poznali się w trakcie jednej z imprez, na której występował muzyk. Uścisnęli sobie na powitanie ręce i na tym się skończyło. Krupińska była wówczas związana z Tadeuszem Bachledą-Curusiem.

Wszystko zmieniło się zaledwie rok później. Związek Krupińskiej i Bachledy-Curusia rozpadł się. W tym samym czasie Karpiel-Bułecka przebywał w stolicy. Szybko okazało się, że on i Krupińska mają wspólnych znajomych. Spotkali się w czasie jednej z imprez. Zaczęli się spotykać, o czym wiedzieli tylko ich najbliżsi.

Rodzina jest dla nich najważniejsza

Długo trzymali swój związek w tajemnicy i nawet wtedy, gdy stało się jasne, że są razem, nie zdradzali zbyt wiele szczegółów swojego prywatnego życia. Tak jest zresztą i teraz. Rodzina jest dla nich najważniejsza i starają się nie wystawiać jej na widok publiczny. Para doczekała się dwójki dzieci. Pierwsze z nich przyszło na świat w 2015 roku.

Dwa lata później na świecie pojawił się synek pary. Na ślub pary przyszło poczekać do lipca 2019 roku. Jednak życie pary nie kończy się na rodzinie. Obie realizują się zawodowo. Sebastian Karpiel-Bułecka koncentruje się na tworzeniu własnej muzyki, Paulina Krupińska zaś spełnia się, jako prowadząca "Dzień dobry TVN".

W jednym z wywiadów Karpiel-Bułecka zdradził, że sekret ich miłości polega na dawani sobie wolności i nie zabieraniu tego, co sprawia drugiej stronie radość.

Co sądzicie o recepcie Sebastiana Karpiela-Bułecki na udany związek?

To też może cię zainteresować: Trudna sytuacja Britney Spears. Wokalistka poinformowała o niesamowitej stracie. Fani gwiazdy wysyłają jej mnóstwo serdeczności i wyrazów współczucia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Przemysław Czarnek opowiedział o swoim egzaminie maturalnym. Co najbardziej utkwiło mu w pamięci

O tym się mówi: Zaskoczenia nie było! Znamy zwycięzcę tegorocznego konkursu Eurowizji. Ten kraj pokonał innych reprezentantów w cuglach