Nie da się ukryć, że zmarła w 2014 roku aktorka Anna Przybylska zdobyła serca Polaków nie tylko swoimi aktorskimi kreacjami, lecz także ogromną pogodą ducha, poczuciem humoru i dobrocią, która zawsze jej towarzyszyła.

Oliwia Bieniuk "kopią" Anny Przybylskiej

Aktorka słynęła z perfekcyjnie dopracowanego wyglądu, niezależnie od stopnia zmęczenia czy ogromnego cierpienia wywołanego ciężką chorobą nowotworową.

Była uwielbiana przez bliskich, przyjaciół, współpracowników i fanów. Z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem Anna Przybylska miała troje dzieci - Jana, Szymona i Oliwię, z których ta ostatnia szybko wkroczyła w świat show-biznesu.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Anna Przybylska (@aniablond)

Wielu z czasem zaczęło zauważać, jak córka aktorki i sportowca upodabnia się z wyglądu do mamy w miarę dorastania.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Anna Przybylska (@aniablond)

Obecnie nastolatka jest już osobą rozpoznawalną i przeżywa swoje 5 minut, ugruntowując swoje istnienie z show-biznesie na dobre. Jej udział w wielkim i kosztownym widowisku, jakim jest program "Taniec z Gwiazdami", przypieczętował jej obecność w gronie celebrytów.

Najnowsze zdjęcia, jakie opublikowała Oliwia Bieniuk na swoim instagramowym profilu zrobiły ogromny furorę, gdyż wygląda niczym kopia swojej mamy Anny Przybylskiej.

Z opisu wyników odważnej sesji zdjęciowej wynika, że nastolatka już nie mogła się doczekać możliwości opublikowania tych fotografii. Komentujący publikację internauci od razu zauważyli ogromne podobieństwo córki do mamy.

O tym się mówi: Piłkarz Tomas Petrasek wspierany przez piękną partnerkę. To go napędza do działania

Zerknij: Do sieci trafiły niepublikowane dotąd nigdzie zdjęcia ze ślubu Agnieszki Kaczorowskiej. Aktorka wyglądała olśniewająco. Fotografie są niemal idealne