Jedna może wyglądać niesamowicie świeżo i młodo, druga przeciwnie, jest znacznie starsza niż, wynika to z jej wieku. Styliści są pewni, że problem tkwi w kolorze wybranych ubrań. Na przykład pomidorowo-czerwony kolor sprawi, że wspaniała niebieskooka blondynka będzie chorowicie żółta, a brązowooka brunetka będzie wyglądać luksusowo w takich ubraniach.

Helen Venabels, specjalistka od kolorów w House of Color, powiedziała, że ​​wielu utożsamia pojęcia „młodości” i „atrakcyjności”. Ze względu na brak zmarszczek twarze młodych dziewcząt wyglądają bardziej kontrastowo i jaśniej w połączeniu kolorów skóry, włosów i oczu. Z wiekiem ten kontrast zanika, gdy oczy przygasają, skóra staje się cieńsza i zaczynają pojawiać się plamy starcze. Jednak odpowiedni odcień odzieży przywróci twarzy dawną świeżość. Ekspert wymienił główne życiowe hacki, które pozwolą ci osiągnąć idealny wynik.

Czerwony pasuje każdemu, choć wielu od lat unika tego koloru. Według Venabels klasyczna czerwień (True Red według systemu Pantone) będzie wyglądać szykownie na kobiecie w każdym wieku.

Czerń, w przeciwieństwie do klasycznej czerwieni, jest klasyką dla elity i nie jest odpowiednia dla każdego. Kolor ten pochłania wszystkie kolory, w tym zdrowe odcienie cery, dzięki czemu może wizualnie dodać lat.

Ekspert mówi, że nie ma złych kolorów, najważniejsze jest, aby nauczyć się wybierać własne. Na przykład dziewczyny o ciepłym wyglądzie (zielone lub brązowe oczy, złote włosy) powinny preferować kolory uzyskane przy użyciu żółtego odcienia. W przypadku zimnego koloru (popielaty blond lub brunetka o niebieskich lub szarych oczach) należy wybrać kolory z plamami niebieskiego.

Warto zauważyć, że istnieją również kolory neutralne, które można łączyć z dowolnymi odcieniami. Tak więc biel, beż, szarość i brąz należy przypisać neutralnym. Tak więc zimne blondynki mogą wyglądać luksusowo w bieli, a brązowowłose kobiety w beżu. Jasnowłose dziewczyny niech noszą kolory szare, a ciemnookie brunetki brązowe.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Władimir Putin stawia Ukrainie twarde warunki. Kwestia negocjacji jest coraz bardziej skomplikowana. Odpowiedź prezydenta Zełenskiego jest jasna

Jak informował portal „życie.news”: Jasnowidz Jackowski z kiepskimi wieściami dla Jarosława Kaczyńskiego. Jego przeczucie może dotyczyć końca jakiegoś etapu. Co powiedział w tej sprawie

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Czy Marcin Hakiel szuka już nowej miłości. Tancerz podzielił się z fanami zaskakującymi wynurzeniami odnośnie przyszłości. Już raczej nie tęskni za żoną

Sprawdź również ten artykuł: Dlaczego rozpadł się najpopularniejszy skład zespołu Ich Troje. Jeden z członków grupy wyjawił prawdę. Doszło do poważnej kłótni miedzy wokalistami