Jak przypomina portal "Super Express", Marcin Hakiel od czasu rozstania z Katarzyną Cichopek, chętnie udziela się publicznie. Jest nie tylko aktywny w mediach społecznościowych, ale także udziela wielu wywiadów. W jednym z nich opowiedział o zostaniu po raz kolejny ojcem.

Niespodziewane rozstanie

Przez lata Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel tworzyli wyjątkowo zgrany duet, a przynajmniej taki obraz swojego związku kreowali w mediach. Ich znajomość zaczęła się w programie "Taniec z gwiazdami", gdzie nie tylko udało się im wytańczyć kryształową kulę, ale także miłość. Pobrali się w Zakopanym, a potem doczekali się narodzin dwójki dzieci.

Po 17. wspólnie spędzonych latach para ogłosiła, że każde z nich idzie w swoją stronę. Od razu pojawiły się spekulacje, co mogło przyczynić się do rozpadu ich związku. Szybko zaczęto mówić o tym, że mogło chodzić o zdradę jednego z małżonków.

Wbrew zapowiedziom, że nie będą komentowali rozstania, Hakiel udzielił wywiadu, w którym zasugerował, że w ich relacji pojawił się ktoś trzeci. Tancerz chętnie udziela wywiadó, co jak mówi, jest zasługą jego terapeutki, która zaleciła mu próbowanie nowych rzeczy i poddawanie się temu, co przynosi mu życie.

W przypływie szczerości Marcin Hakiel przyznał, że dostaje sporo ofert matrymonialnych. Ma być ich tak dużo, że "nie nadąża z odpisywaniem". Dodał również, że nadal jest wystarczająco młody, żeby starać się o kolejne dziecko. Zapytany o to, gdzie widzi się za pięć lat przyznał, że "jakiś wózek mógłby być".

Myślicie, że uda się Marcinowi Hakielowi spełnić marzenie o pnownym ojcostwie?

To tez może cię zainteresować: Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy w zupełnie nowej odsłonie. To archiwalne zdjęcie stało się hitem Internetu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Cezary Kucharski. Były menadżer "Lewego" i dawna gwiazda Legii Warszawa udzielił pierwszego wywiadu po przebudzeniu ze śpiączki

O tym się mówi: Czy szykuje się jakaś akcja ze strony Białorusi. Łukaszenka wysyła wojska na naszą granicę. Jeden z opozycjonistów ujawnia prawdę o tych działaniach