Media społecznościowe mają to do siebie, że będąc sporą częścią najchętniej odwiedzanych stron internetowych, są jednym z najlepszych źródeł ciekawostek i informacji, jakie pojawiły się od początku do teraz w czeluściach sieci.

Internet nie zapomina nigdy

Powstało wiele profili i stron poświęconych sentymentalnej podróży w przeszłość za pośrednictwem umieszczonych tam archiwalnych materiałów, które niejednokrotnie pokazują znane nam współcześnie osobistości w zupełnie innym świetle.

Na jednym z instagramowych profili poświęconych tej tematyce pojawia się regularnie wiele zdjęć sprzed lat, na których możemy zobaczyć znanych aktorów, prezenterów, sportowców, piosenkarzy czy polityków.

Gdy przegląda się te materiały, aż trudno uwierzyć, jak bardzo niektórzy z nich się zmienili na przestrzeni lat.

Jedno z najnowszych publikacji jest zdjęcie archiwalne byłej pary prezydenckiej Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich. Fotografia przedstawia małżonków najprawdopodobniej uwiecznionych w trakcie tańca, jednak nie to jest najciekawsze.

Być może był to jakiś bal kostiumowy, gdyż była pierwsza dama, ubrana jest niczym trenerka fitness z lat 90., natomiast były prezydent ubrany jest w zabawny strój marynarza. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy, a jeden z internautów zauważył ogromne podobieństwo ówczesnej Jolanty do obecnej znanej aktorki Joanny Jabłczyńskiej.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Cezary Kucharski. Były menadżer "Lewego" i dawna gwiazda Legii Warszawa udzielił pierwszego wywiadu po przebudzeniu ze śpiączki

Zerknij: Amerykanie zabrali głos w sprawie ewnetualnego ataku Rosji na Polskę. Padła jasna deklaracja