Tom Bower zapowiada wydanie książki biograficznej poświęconej Meghan Markle. W zapowiedzi przyznaje, że w trakcie zbierania materiału, dowieddział się "rzeczy absolutnie niezwykłych". Czego dokładnie?

Powstaje biografia Meghan Markle

Thomas Michael Bower jest dziennikarzem śledczym, który szczególnie mocno zainteresował się brytyjską rodzinę królewską. W jego dorobku znalazła się nieautoryzowana biografia następcy tronu - księcia Karola. Obraz najstarszego syna królowej, jaki wyłania się z książki jest mało pochlebny.

Meghan Markle/ intagram: meghanmarkle_official
Meghan Markle/ intagram: meghanmarkle_official
Meghan Markle/ intagram: meghanmarkle_official

Teraz Bower ogłosił wydanie biografii księżnej Meghan Markle. Zapowiedzi dziennikarza wskazują, że jego dzieło może niespecjalnie spodobać się żonie księcia Harry'ego. W trakcie zbierania materiału Bower rozmawiał z przyjaciółmi amerykańskiej aktorki, jej współpracownikami, a także osobami, które nieszczególnie ciepło ją wspominają.

"Dowiedziałem się o niej rzeczy naprawdę niezwykłych" - powiedział dziennikarz w rozmowie z "GB News". Dodał, że Meghan Markle doszła na szczyt "deptając innych".

Bower wskazywał, że napisanie biografii Meghan nie było łatwe, bo skutecznie utrudniali to prawnicy żony księcia Harry'ego. Przyznał, że zrobili wiele, żeby uciszyć wiele osób. W końcu jednak udało mu się znaleźć "ofiary" księżnej, które zgodziły się porozmawiać z nim na ten temat.

Meghan Markle/YouTube @Dla Ciekawskich
Meghan Markle/YouTube @Dla Ciekawskich
Meghan Markle/YouTube @Dla Ciekawskich

Z informacji przekazanych przez "Super Express" wynika, że Meghan mocno niepokoi się o to, że biografia może zrujnować jej wizerunek i bardzo nie chce, aby biografia Bowera się ukazała.

Jesteście ciekawi, co może się znaleźć w książce?

To też może cię zainteresować: Pogoda na najbliższe dni mocno nas zaskoczy. Gdzie nastąpi załamanie pogody

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Joanna Opozda zachwyca na nowych zdjęciach. Fani jednak martwią się o porzuconą żonę Antka Królikowskiego. Czy są jakieś powody do niepokoju

O tym się mówi: Donald Tusk publicznie oskarżył Zbigniewa Ziobro o szantażowanie Jarosława Kaczyńskiego. Jest już odpowiedź ministra sprawiedliwości. O co tu chodzi