Jak podaje portal "Pomponik", Karol Strasburger stawał na ślubnym kobiercu trzykrotnie. Pierwszą wybranką aktora była koleżanka po fachu, Barbara Burska. Po raz drugi ślubował Irenie Morcińczyk, z którą był do jej śmierci. W 2019 roku prowadzący "Familiadę" ożenił się z młodszą od niego o trzydzieści siedem lat Małgorzatą Weremczuk.

Wszystkie kobiety Strasburgera

Karol Strasburger wybrał aktorstwo nieco przypadkowo. Po maturze nie miał za bardzo pomysłu na to, co będzie robił w przyszłości. Na szkołę teatralną zdecydował się po namowach Barbary Burskiej, która była sympatią jednego z jego przyjaciół. Podeszli do egzaminów razem i oboje się dostali. Potem zostali parą.

Miłość zaprowadziła ich przed ołtarz. mieli być ze sobą bardzo szczęśliwi, choć ich związek przetrwał niecałe dwa lata. Udało im się rozstać bez kłótni, co sprawiło, że pozostają w dobrych relacjach. Po rozstaniu Strasburger przez jakiś czas był sam. Wszystko zmieniło się w czasie jednego z przyjęć, na którym poznał Irenę Morcińczyk.

Karol Strasburger z żoną/YouTube @ai.pictures wersja Polska
Karol Strasburger z żoną/YouTube @ai.pictures wersja Polska
Karol Strasburger z żoną/YouTube @ai.pictures wersja Polska

Kobieta była wówczas żoną Andrzeja Jaroszewicza, syna ówczesnego premiera. Ich małżeństwo przeżywało kryzys, bo akurat Jaroszewicz stracił głowę dla Maryli Rodowicz. Zdecydowali się rozstać. Skorzystał na tym Strasburger, który miał się zakochać w Irenie od pierwszego wejrzenia.

Znów szczęśliwy

Przez jakiś czas ukrywali, że są razem. W 1981 roku, zdecydowali się jednak zalegalizować związek. "Byliśmy dla siebie całym światem" - zdradził w jednym z wywiadów Karol Strasburger. Niestety ich miłość nie miała szczęśliwego zakończnia. Irena Morcińczyk odeszła w grudniu 2013 roku, po przegranej walce z białaczką.

Stratę żony, z którą przeżył trzy dekady, Strasburger opłakiwał przez długi czas. Dopiero po sześciu latach od jej śmierci, zdecydował się założyć nową rodzinę. Związał się z Małgorzatą Waremczuk, z którą doczekał się narodzin córki Laury, która jest prawdziwym oczkiem w głowie taty.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Paweł Kukiz w mocnych słowach wypowiedział się na temat Beaty Kozidrak. Co takiego powiedział znany muzyk

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nie tylko Ukraina znalazła się na celowniku Władimira Putina. Wywiad podał nazwę kolejnego państwa, któremu może zagrozić Rosja

O tym się mówi: Ukrainka, która oblała farbą rosyjskiego ambasadora dostaje pogróżki. Działaczka wyjaśnia co się naprawdę stało w poniedziałek podczas uroczystości