Słynny z pasji do płci pięknej Michał Wiśniewski ponownie złoży przysięgę małżeńską. Idol już szykuje się do uroczystości.

Organizuje również wystawne uroczystości weselne. Gdy rozpoczynali wspólne życie, Pola nie była obeznana z piosenkami lidera zespołu Ich Troje, który chwilę wcześniej zakomunikował upadłość konsumencką.

Jak przywoływał we wspomnieniach Michał Wiśniewski, Pola "dała się przelecieć na trzeciej randce". Małżonka artysty sprecyzowała, iż Michał określił w ten sposób eskapadę samolotem, gdyż wokalista wyrobił sobie licencję pilota.

Michał i Pola Wiśniewscy ceremonię ślubną mają już za sobą, niemniej jednak artysta zdradził, że przygotowują następną uroczystość.

Piękne zwieńczenie 50.urodzin Michała Wiśniewskiego

We wrześniu bowiem wokalista Ich Troje świętować będzie swoje 50. urodziny, które planuje celebrować w niezwykły sposób. Zamierzają odnowić przysięgę małżeńską, a podczas tego uroczystego momentu towarzyszyć im mają ci goście, których ominął ślub pary z powodu pandemicznych restrykcji rządowych.

We wrześniu będziemy świętować 50. urodziny Michała, a przy okazji odnowimy przysięgę małżeńską i wyprawimy wesele - zdradziła Pola Wiśniewska.

Podczas rozmowy z jednym z magazynów Michał Wiśniewski pochwalił się, iż kreację Poli na ich uroczystość odnowy przysięgi małżeńskiej zaprojektował artysta zajmujący się wzorami jego własnych kreacji scenicznych. Małżonka muzyka wyraziła pragnienie, druga suknia była znacznie bardziej ekskluzywna niż prosta kreacja, w której wyszła za Michała.

O tym się mówi: Marcin Hakiel opublikował sympatyczne zdjęcia z dziećmi. Nie spodziewał się jednak pewnych komentarzy. O co chodzi

Zerknij tutaj: Krzysztof Jackowski zdradził, co przyniosą pogodowo najbliższe miesiące. Czy miał dla Polaków dobre wiadomości