Pisarka Katarzyna Grochola ostatnimi czasy zgodziła się na udzielenie wywiadu mediom, które wśród różnych ciekawych pytań zadały artystce pytania dotyczące jej córki Doroty Szelągowskiej.

Dorota Szelągowska nie oparła się potrzebie pomagania potrzebującym

Osoby śledzące życie i karierę Doroty Szelągowskiej wiedzą, że dziennikarka i gospodyni programu konkurującego z programem Katarzyny Dowbor bardzo oszczędnie informuje opinię publiczną na temat swoich osobistych spraw.

Jednak jej mama Katarzyna Grochola podczas jednego z najnowszych wywiadów uchyliła nieco rąbka tajemnicy na temat swojej córki. Jak donosi Pomponik, pisarka jest bardzo dumna ze swojej córki, która zdolna jest do gestów, jakimi zdaniem jej mamy Katarzyny inne celebrytki już dawno po chwaliłyby się dziennikarzom.

Pisarka Katarzyna Grochola w rozmowach z dziennikarzami nie kryje dumy i radości z tego, jak dobre serce ma jej córka. Dorota Szelągowska bowiem aktywnie działa jako wolontariuszka recepcyjnym punkcie w Lubyczy, gdzie pracuje, przygotowując i wydając posiłki ukraińskim uchodźcom wojennym.

To dowodzi, że mama dziennikarki ma realne powody do zachwytu jej działalnością i pomocnym usposobieniem nie pozwalającym przejść obojętnie obok istot słabszych, znajdujących się w potrzebie.

Pamiętam, kiedy wróciłyśmy z Libii, to moja córka miała bardzo dużo pięknych zabawek, których nie było w polskich sklepach, i ona te zabawki zrzucała z balkonu, z piątego piętra swoim młodszym, poznanym w piaskownicy koleżankom - wspomina dawne czasy dzieciństwa swojej córki.

O tym się mówi: Rozpoczął się sezon na polskie truskawki. Jaka jest ich cena i czym się różnią od importowanych

Zerknij: Oliwia Bieniuk być może jest zakochana. Kim jest przystojniak ze zdjęcia