Fani Britney Spears nie kryją radości. Ich idolka nie tylko potwierdziła ślub ze swoim ukochanym Samem Asgharim. To jeszcze nie wszystko! Piosenkarka pochwaliła się nowym członkiem rodziny.

Burzliwe życie Britney Spears

Britney Spears zyskała popularność pod koniec lat 90. ubiegłego wieku. Szybko zyskała tytuł "księżniczki popu", stając się międzynarodową gwiazdą. Jej albumy sprzedawały się w milionach egzemplarzy. Z powodzeniem w życiu zawodowym, nie szło jednak szczęście w życiu prywatnym.

Przed kilkoma laty została żoną Kevina Federline’a, z którym doczekała się narodzin dwójki dzieci. Ich związek nie przetrwał próby czasu, a rozstanie obfitujące w emocje, sprawiło, że piosenkarka przeszła załamanie nerwowe. Jego konsekwencją było objęcie kurateli nad Spears przez jej rodzinę. Piosenkarka "odzyskała wolność" całkiem niedawno.

W walce o odzyskanie władzy nad własnym życiem, Britney Spears towarzyszł Sam Asghari. Na początku marca media obiegła informacja, że para wzięła sekretny ślub. Plotki te podsyciło to, że Britnej zaczęła mówić o ukochanym "mąż".

Britney Spears potwierdziła swój ślub

Britney Spears zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie, którym potwierdziła ślub z ukochanym. Na fotografii widzimy welon, po którym przechadza się nowy członek rodziny piosenkarki.

"Przedstawiamy Wendy!!! I tak, to jest welon do mojej sukni ślubnej!!!" - napisała Britney Spears pod zamieszczoym na Instagramie zdjęciem.

Po tym wpisie, fani piosenkarki nie mają już wątpliwości, że Britney Spears jest szczęśliwą mężatką, a już niebawem także mamą.

Spodziewaliście się tego?

To też może cię zainteresować: Nowa posiadłość Sylvestra Stallone robi ogromne wrażenie. Dom warty jest dziesiątki milionów dolarów

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Księżna Kate wystosowała ofertę pracy. Żona księcia Williama poszukuje nowej asystentki. Kandydatka musi spełniać zaskakujący warunek. O co chodzi

O tym się mówi: Władimir Putin wygłosił przemówienie na Placu Czerwonym. Pojawiły się oskarżenia wobec Ukrainy i NATO