Jak podaje portal "Jastrząb Post", na fanów Aleksandry Kwaśniewskiej czekała nie lada gratka. Córka byłej pary prezydenckiej zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie bez żadnego filtra. Internauci nie kryli zachwytu.

W świetle kamer

Aleksandra Kwaśniewska, jako córka prezydenta, cieszyła się zainteresowaniem mediów, które śledziły jej kolejne poczynania i wybory. Zaskarbiła sobie ogromną sympatię Polaków, czego dowodem jest duża liczba osób, które śledzą jej profile w mediach społecznościowych. W social mediach dzieli się szczegółami swojego życia.

Doczekała się nawet miana królowej hasztagów, bo każde kolejne zdjęcie okraszone jest komentarzem właśnie w ich postaci. Często mają one żartobliwy charakter, podobnie zresztą, jak i wiele zdjęć Oli Kwaśniewskiej.

Ostatnio, Aleksandra Kwaśniewska zamieściła w sieci relację ze spaceru ze swoim ukochanym czworonogiem. Trzeba przyznać, że sceneria jest malownicza - aż trudno uwierzyć, że zdjęcia zostało wykonane w Warszawie!

"#niedośćże #Warszawa #tojeszcze #nofilter #myślałbykto?" - napisała w komentarzu do zdjęcia Aleksandra Kwaśniewska.

Fani córki byłej pary prezydenckiej nie dowierzali własnym oczom. Wielu wyrażało zdumienie, że to nie sielska wieś, ale stolica. "Genialne foto, drukuj i na ścianę" - napisał jeden z obserwatorów Oli Kwaśniewskiej. Wielu dopytywało także o to, gdzie jest dokładnie jest to przepiękne miejsce? Na razie nie doczekali się odpowiedzi.

A jak wam podoba się zdjęcie bez filtru zrobione przez Aleksandrę Kwaśniewską? Macie jakiś pomysł, gdzie dokładnie zostało zrobione?

To też może cię zainteresować: Istotny na Kremlu rosyjski polityk postanowił wyjawić prawdziwy cel inwazji wojsk rosyjskich na Ukrainę. W wypowiedzi pojawiła się granica z Polską

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nieprawdopodobna rozmowa w programie “Sprawa dla reportera”. Elżbieta Jaworowicz nie zareagowała

O tym się mówi: Dantejskie sceny na terenie miejsca ostatniego spoczynku w jednym z polskich miast. Policja szuka wandali