Jak przypomina portal "Super Express", Katarzyna Cichopek nie znika z pierwszych stron gazet. Najpierw rozpisywano się o rozpadzie jej małżeństwa z Marcinem Hakielemi, a potem o domniemanym romansie z Maciejem Kurzajewskim. Oliwy do ognia dolały nagrania prywatnych rozmów Cichopek i Kurzajewskiego. W środę 4 maja Katarzyna Cichopek opublikowała oświadczenie swojego pełnomocnika.

Katarzyna Cichopek wzięła sprawy w swoje ręce

Katarzyna Cichopek w sprawie podsłuchów postanowiła zareagować stanowczo. Wpłynęło od niej zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa z art. 267 Kodeksu karnego, w którym mowa jest o bezprawnym uzyskaniu informacji. Zostało one zgłoszone w Komendzie Stołecznej Policji. Pełnomocnik aktorki wydał w sprawie oficjalne oświadczenie.

Z oświadczenia wynika, że odpowiednie "organy zabezpieczyły lub zabezpieczają dowody i rozpoczęły dalsze czynności, zmierzające do ustalenia sprawcy ww. czynu zabronionego, co zapewne niebawem nastąpi".

W oświadczeniu poinformowano o tym, że rozpowszechnianie nagrań bądź publikowanie treści zawartych na nagraniach, będzie także traktowane w kategoriach naruszania przywołanego przepisu. Pełnomocnik aktorki wskazał, że o postępach w sprawie będzie informował w kolejnych oświadczeniach.

Nagrania prywatnych rozmów

Nagrania prywatnych rozmów Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego trafiły nie tylko do mediów. Miał je także okazję odsłuchać mąż aktorki, Marcin Hakiel. Do treści nagrania odniósł się w rozmowie z "Faktem".

Przyznał, że słuchanie nagrań było dla niego trudne i nieprzyjemne. Dodał, że nie chce się na tym koncentrować, woli się skupić na samym sobie oraz swoich dzieciach.

Kasia Cichopek, Marcin Hakiel. Źródło: youtube.com
Kasia Cichopek, Marcin Hakiel. Źródło: youtube.com
Kasia Cichopek, Marcin Hakiel. Źródło: youtube.com

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Aleksandra Kwaśniewska pokazuje mieszkanie. Jak mieszka prowadząca "Miasto Kobiet"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Beata Kozidrak w sądzie. Gwiazda przyznała się do wysokości swoich zarobków

O tym się mówi: Andrzej Piaseczny zdradził swoje plany w następnych sezonach "Tańca z Gwiazdami". Czy zagości na parkiecie