Jak przypomina portal "Pomponik", Krzysztof Jackowski przez wiele lat dorobił się sporego grona zwolenników, z którymi dzieli się kolejnymi wizjami przyszłości. W swojej ostatniej audycji przekazał Polakom niepokojące wieści. Co zobaczył w swojej najnowszej wizji?

Krzysztof Jackowski zapowiada, że maj będzie decydujący

Krzysztof Jackowski zapowiada, że w maju sytuacja na Ukrainie mocno się skomplikuje. Zdaniem jasnowidza "trzy lub cztery państwa, kto wie, czy nie będzie w tym Polski właśnie" mają wyrazić swoją gotowość przystąpienia do konfliktu.

Jasnowidz z Człuchowa zapowiedział również, że premier naszego kraju zdecyduje się wprowadzić na terenie naszego kraju "stan gotowości". Jego zdaniem wprowadzenie tego stanu będzie się wiązało z koniecznością podjęcia dodatkowych obowiązków przez obywateli.

"(...) będą musieli wykonywać coś, co będzie brzmiało jak rozkaz, choć to nie będzie typowym rozkazem" - zapowiedział Krzysztof Jackowski, dodając, że jeszcze miesiąc temu, nie odczuwał takiego stanu napięcia.

Krzysztof Jackowski o tegorocznej maturze

Krzysztof Jackowski odniósł się również do tego, jakie będzie wyglądała tegoroczna matura. Jasnowidz z Człuchowa zapowiedział, że tegoroczny egzamin zaskoczy maturzystów. Choć jak co roku tegorocznym abiturientom towarzyszyć będzie stres, okaże się, że nie ma się czym stresowąć, bo matura nie będzie trudna.

Krzysztof Jackowski. Źródło: youtube.com
Krzysztof Jackowski. Źródło: youtube.com
Krzysztof Jackowski. Źródło: youtube.com

"Nie będą one trudne. Być może nie będą trudne, bo czasy mamy trudne i może w ten sposób uczniowie będą trochę inaczej potraktowani" - dodał Krzysztof Jackowski.

Co sądzicie o najnowszej przepowiedni Krzysztofa Jackowskiego?

To też może cię zainteresować: Wróżka Aida ostrzaga swoich wielbicieli. "Te wiadomości nie wychodzą ode mnie". O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zaskakujące doniesienia na temat choroby Władimira Putina. Wiadomo, kto zajmie miejsce rosyjskiego prezydenta

O tym się mówi: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Ich prawdziwa relacja wciąż niepotwierdzona. Nie do wiary, co podają media