Jak podaje portal "Pomponik", wróżka Aida zdecydowała się ostrzec swoich fanów. Zrobiła to, zamieszczając w mediach społecznościowych post. Ostrzegała w nim przed osobami, które wykorzystując jej wizerunek, proponują oczyszczenie aury. "Wiadomości te nie wychodzą ode mnie" - podkreśliła.

Wróżka Aida

Aida Kosjan-Przybysz pochodzi z Gruzji, choć na stałe mieszka w Polsce. Przekonuje, że ma dar jasnowidzenia, który otrzymała po swojej mamie i babci. Wykorzystując możliwość przewidywania przyszłości, pomga innym odnaleźć właściwą drogę, dzieląc się swoimi wizjami.

Jej zwolennicy przekonują, że przewidziała ona pandemię koronawirusa. 2022 rok ma być jej zdaniem wędrówką koryatrzem. Jej zdaniem wielu z nas będzie miało poczucie, że znalazło się obecnie w momencie, w którym musi dokonać wyboru odpowiednich drzwi.

"To jest rok dążenia do samego siebie. Iść do przodu człowiek może, wybierając te drzwi, do których dąży. Kluczyk jest myślą. Uważam, że człowiek projektuje sobie to, co chce mieć, a jeżeli jest pogrążony w strachu, w lękach... a w nas jest moc" - zdradziła wróżka Aida.

Wróżka Aida przestrzega przed oszustwem

Ostatnio wróżka Aida zamieściła w mediach społecznościowych nagranie, w którym przestrzega swoich wielbicieli przed oszustami, którzy wykorzystują jej wizerunek. Posługując się jej imieniem, ktoś rozsyła wiadomości, w których proponuje oczyszczeni aury.

Wyraziła ubolewanie, że ktoś stara się skraść spokój i poczucie bezpieczeństwa. Zapewniła, że nie rozsyła takich wiadomości i ma nadzieję, że nikt nie dał się nabrać na podobne informacje.

Należycie do grona zwolenników wróżki Aidy?

To też może cię zainteresować: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Ich prawdziwa relacja wciąż niepotwierdzona. Nie do wiary, co podają media

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Premier Mateusz Morawiecki pokazał, jak spędza tegoroczną majówkę. Szef rządu postawił na aktywny wypoczynek

O tym się mówi: Nowe publikacje państwa Małysz ujawniły skutki pewnej decyzji celebrytki. To musiało boleć