Jak podaje portal "Super Express", jak co roku majówka to czas, kiedy wielu z nas łapie oddech i poświęca czas rodzinie. Nawet premier Mateusz Morawiecki postanowił odetchnąć od polityki i pobyć z najbliższymi. Szef rządu pokazał w mediach społeczościowych, jak spędza majówkę.

Majówka Mateusza Morawieckiego

Mateusz Morawiecki zdecydował się wybrać wspólnie z najbliższymi nad morze. Rodzina Morawieckich nie miała powodu do narzekania, bo pogoda sprzyjała spacerom i spędzaniu wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Z postu zamieszczonego przez premiera Morawieckiego wynika, że wspólnie z żoną i dziećmi wybrał się na przejażdżkę rowerową, która prowadziła przez Dąbki i Żarnowiec. Wyprawa musiała być wyjątkowo udana, bo uśmiech nie znikał z twarzy premiera i jego najbliższych.

Rodzina Morawieckich nie pierwszy raz pochwaliła się rodzinną wyprawą rowerową. Jakiś czas temu szef rządu zachwalał Kampinos, jako idealne miejsce na aktywny rowerowy wypoczynek.

Premier Morawiecki nie zapomina o polityce

W pierwszym dniu majówki, premier Mateusz Morawiecki odniósł się do obchodzonego wówczas Święta Pracy. Przypomniał, że obchodzony jest on, jako upamiętnienie demonstracji robotników z Chicago, którzy domagali się wprowadzenia 8-godzinnego systemu pracy oraz ochrony przed zwolnieniami.

Premier wskazał, że nie należy tego święta postrzegać jako komunistycznego. " Komuniści, jak to mieli w zwyczaju, święto to przywłaszczyli i zniekształcili, by legitymizować nim swoją władzę jako 'obrońców' ludu pracującego" - napisał premier Morawiecki.

A wy, jak spędzacie majówkę?

To też może cię zainteresować: W taki sposób Donald Tusk spędza majówkę. Po raz kolejny udowodnił, że nie ma dla niego zadań niemożliwych

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Siergiej Ławrow porównał Zełenskiego do Adolfa. Podany wspólny mianownik potępiony przez środowiska żydowskie

O tym się mówi: Nie milkną echa nagrań rozmów Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Głos w sprawie zabrał Łukasz Nowicki. Co powiedział