Media obiegła intrygująca wiadomość na temat pewnego szczegółu zauważonego na fotorelacji Izabeli i Adama Małysz z ich majówkowej wyprawy.

Budowane przez Super Express napięcie podczas opisywania tego tematu mocno intryguje. Każdy zainteresowany prywatnymi sprawami celebrytów może w satysfakcjonujący sposób zaspokoić swoją ciekawość, przeglądając ich profile na mediach społecznościowych.

Izabela Małysz poddała się bolesnemu zabiegowi. Jakie są tego efekty

Aktualnie jednym z głównych tematów omawianych przez tabloidy są miejsca, w które celebryci udali się na majówkę. Gdy zajrzymy na facebookowy profil Adama Małysza, natychmiast rzuci się nam w oczy publikacja zdradzająca, że skoczek narciarski wraz z małżonką wybrali się do Włoch.

Weneckie plenery, jednak nie przykuły uwagi tabloidowych twórców na długo, gdyż klatka piersiowa Izabeli Małysz okazała się być bardziej interesującym tematem do omówienia.

Jak się okazuje, w tajemniczej galerii Super Expressu możemy rozwiązać zagadkę, gdyż na ciele żony sportowca, a konkretniej po lewej stronie klatki piersiowej znalazł się tatuaż.

W przypadku trwałego tatuażu, tatuator wstrzykuje tusz do tatuażu, który zawiera maleńkie kolorowe cząsteczki, w warstwę skóry właściwej.

Wstrzykiwanie tuszu mikroigłami w skórę może powodować pieczenie lub kłucie podczas zabiegu tatuażu. Pani Małysz będzie musiała zadbać o obszar po zakończeniu tatuażu, aby zapobiec infekcjom. Po wykonaniu tatuażu uszkodzona skóra puchnie. Jest to naturalny mechanizm organizmu chroniący skórę przed dalszymi uszkodzeniami i wspomagający jej gojenie.

O tym się mówi: Prawo kanoniczne w kwestii rozwodu. Ile kosztuje i czym się różni od rozwodu według prawa krajowego

Zerknij: Siergiej Ławrow porównał Zełenskiego do Adolfa. Podany wspólny mianownik potępiony przez środowiska żydowskie