Potajemni potomkowie Władimira Putina stają się tematem numer jeden w zagranicznych mediach.

38-letnia miłośniczka ćwiczeń gimnastycznych władcy Rosji, Alina Kabajewa, „powiła dwóch chłopców w 2015 i 2019 roku w szwajcarskiej klinice VIP kierowanej przez jego przyjaciela, który uciekł z ZSRR 30 lat temu”.

Pierwszy syn przyszedł na świat w sekrecie w Szwajcarii w okolicznościach bezgranicznego bezpieczeństwa w 2015 roku. Kolejny syn urodził się w Moskwie w 2019 roku przy wsparciu tego samego profesjonalisty.

Rosyjski wódz od 2007 roku nie przyznaje się do relacji z Aliną Kabajewą. Schował swoją rzekomą niejawną rodzinę przed elektorami i nie brał udziału w porodach.

Wedle nowego doniesienia, Władimir Putin jest ojcem dwóch potajemnych synów ze swoją kochanką gimnastyczką Aliną Kabajewą.

Rosyjski przywódca, który w bieżącym roku skończy 70 lat, od 2007 roku negował związek z 38-letnią Kabaevą, która wygrała złoty medal olimpijski. Ukrył swoją rzekomą kuluarową rodzinę. Doniesienie przyklepuje intensywne informacje na temat rodziny Putina-Kabajewa, poza sugestią, iż w 2019 roku narodził się jeden syn, a nie bliźnięta. Sugeruje też, że Kabaeva jest potajemną rosyjską pierwszą damą w momencie, gdy kraj ponosi duże straty w konflikcie zbrojnym z Ukrainą.

Źródłem kolejnego bilansu ma być prywatny kamrat Kabaevy, który zna również położną – anonimową sowiecką medyczkę znaną z Putinem od lat.

O tym się mówi: Siergiej Ławrow porównał Zełenskiego do Adolfa. Podany wspólny mianownik potępiony przez środowiska żydowskie

Zerknij: Niepokojące doniesienia z resortu zdrowia. Na antywywozowej liście leków pojawiły się nowe. Czy ich zabraknie