Powiedzieć, że stosunki między księciem Harrym a rodziną królewską od momentu jego wyjazdu wraz z rodziną z Wielkiej Brytanii nie są zadowalające to nic nie powiedzieć. Syn księcia Karola wraz z Meghan Markle pozostają w niemal otwartym konflikcie z brytyjskimi royalsami. Sam książę wydatnie się temu przysłużył, udzielając choćby głośnego wywiadu Oprah Winfrey wraz z żoną.

Okazuje się, że ta sytuacja mocno dotyka królową. Nie bez powodu przez lata książę Harry był uznawany za ulubieńca monarchini. Jednak królowa ma dość fatalnych stosunków z wnukiem i jego żoną. Postanowiła dość mocno zareagować. Co zrobiła?

Królowa Elżbieta reaguje na wyznanie księcia Harry’ego. Czy finalnie dojdzie do pojednania? Sytuacja nie jest najlepsza

Ostatnie miesiące dla stosunków między Harrym i jego żoną, a rodziną królewską nie były najlepsze. Po pogrzebie księcia Filipa w kwietniu 2021 roku urodziła się Harry’emu córka, którą postanowił nazwać Lilibet, co było zdrobniałym określeniem samej królowej – nazywał ją tak ojciec, król Jerzy VI. Harry miał to zrobić bez pozwolenia monarchini. Wkrótce później wyjawił tez, że pisze pamiętniki.

Do Europy na początku kwietnia tego roku jechał niemal z dusza na ramieniu. Najpierw przyjechał do Holandii, aby wesprzeć organizację igrzysk Invictus, których jest twarzą. W trakcie zawodów książę dokonał mocno osobistego wyznania.

- Mamy naprawdę wyjątkowy związek. Rozmawiamy o rzeczach, o których nie może powiedzieć nikomu innemu. Po prostu upewniam się, że jest chroniona i ma wokół siebie właściwych ludzi – mówił o swojej relacji z babcią.

Ona sama nie była zainteresowana krytykowaniem wnuka, a raczej skupiła się na wyproszeniu, aby przestał udzielać wywiadów i wywnętrzać się publicznie. Jednak wyznanie Harry’ego książę Karol miał odebrać jako atak na rodzinę. Jak utrzymuje Jastrząb Post, miał uznać wyznanie syna za zniewagę dla samego siebie. Czy przez to perspektywa pojednania z rodziną królewską się oddaliła?

Książę Harry i Meghan Markle/YouTube @The Royal Family Channel
Książę Harry i Meghan Markle/YouTube @The Royal Family Channel

Jak informował portal "Życie News": NAJLEPSZE KWITNĄCE KRZEWY DO UPRAWY W OGRODACH I NA DZIAŁKACH. SZEŚĆ Z NICH TO PRAWDZIWI FAWORYCI WIELU OGRODNIKÓW. SĄ PIĘKNE I NIEZWYKLE EFEKTOWNE

Przypomnij sobie: MSZYCE ZJADAJĄ OGRÓD I NIE MOŻNA SOBIE Z NIMI PORADZIĆ? TE UCIĄŻLIWE OWADY DAJĄ POPALIĆ. SĄ JEDNAK PROSTE SPOSOBY NA POZBYCIE SIĘ PROBLEMU

Portal "Życie News" pisał również: KOBIETA PRZEŻYŁA CHWILE GROZY, GDY BĘDĄC W CIĄŻY ODKRYŁA NA BRZUCHU SINIAKI. 32-LATKA OD RAZU TRAFIŁA DO SZPITALA. DIAGNOZA BYŁA WIELKIM ZASKOCZENIEM

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: POLACY MUSZĄ SIĘ MIEĆ NA BACZNOŚCI! NIEMAL NA KAŻDYM KROKU CZYHA NA NAS NIEBEZPIECZEŃSTWO O NIEWIELKICH ROZMIARACH. W POLSCE PANUJE INWAZJA KLESZCZY