Wenus – planeta miłości i piękna – w 2022 roku wychodzi z fazy wstecznej i wchodzi w okres zwany ruchem bezpośrednim. Pod tym względem pojedyncze znaki zodiaku mogą liczyć na ciekawe znajomości, a dla niektórych szczęście w sferze miłości uśmiechnie się podwójnie - fala uczuć okryje ich głowy i zaprowadzi do urzędu stanu cywilnego.

Koziorożec

Czas letni to najlepszy czas na znalezienie stałości w miłości. Pozycja Wenus w każdy możliwy sposób przyczyni się do ustanowienia życia osobistego - znajomość z potencjalnym partnerem będzie nieunikniona. Będzie to prawdopodobnie nieoczekiwane spotkanie z obcokrajowcem lub znajomą, która wyjechała do zamieszkania za granicą. Koziorożce sceptycznie odnoszą się do relacji na odległość, ale Rok Tygrysa nauczy ich pogodzić się z tym. Loty do siebie w weekendy mogą wkrótce przekształcić się w silny związek dwojga kochanków.

Bliźnięta

Cztery znaki zodiaku, które spotkają miłość tego lata
Pod koniec czerwca Bliźnięta spodziewają się prawdziwego przypływu jasnych emocji w sferze miłości, która da połączenie Wenus z Uranem w twoim znaku. Przygotuj się na to, że strzała miłości wyleci z Kupidyna - masz wszelkie szanse, aby całkowicie pochłonąć to uczucie. Ci przedstawiciele znaku, którzy nie chcieli uwierzyć w miłość od pierwszego wejrzenia, dojdą do przeciwnego przekonania. Będzie chęć jak najszybszego zjednoczenia się przez małżeństwo z tą osobą, ale gwiazdy nie radzą ci się spieszyć. Ciesz się chwilą, lepiej poznaj swojego partnera, przestudiuj jego nawyki i zastanów się, czy podzielasz jego poglądy na życie? Jeśli odpowiedź brzmi tak, działaj odważnie i zdecydowanie.

Rak

Od 18 lipca do 11 sierpnia Wenus będzie na twoim znaku, co oznacza, że ​​masz wszelkie szanse na poprawę swojego życia osobistego! Singli czeka niesamowita przygoda miłosna, która może rozpocząć się wakacyjnym romansem. Tak, na pierwszy rzut oka może się wydawać, że bajka na wybrzeżu pozostaje tylko tam, ale nie w twoim przypadku. Relacje z płcią przeciwną będą się szybko rozwijać nawet po wakacjach. Jeśli Rak spróbuje zbudować poważny związek, lekki flirt i dyskretny romans przerodzi się w silny i obiecujący związek.

Lew

Cztery znaki zodiaku, które spotkają miłość tego lata
Osoby królewskie mogą również liczyć na wsparcie planety miłości Wenus. Równolegle w Twoje życie będzie ingerować inna planeta – Jowisz (znany jako „przynoszący szczęście”). Będzie to szczęśliwy okres w życiu Lwa, który przyniesie wiele ciekawych i znaczących znajomości. Rady od gwiazd: wychodź częściej, nie odmawiaj udziału w wydarzeniach, okazuj zainteresowanie płcią przeciwną, chodź na randki. Głównym zadaniem nie jest siedzenie w domu. Nie powinieneś czekać i mieć nadzieję, że sama osoba przyjdzie do twojego domu, chociaż nie można wykluczyć takiego daru od losu. Jednak bądź ostrożny, wielu z was może być zdezorientowanych drogimi prezentami i kuszącymi ofertami, a za tym wszystkim mogą kryć się nierozsądne intencje ze strony płci przeciwnej. Zadbaj o niezawodnego towarzysza i nie wymieniaj.

O tym się mówi: Niepokojące doniesienia na tamat Krzysztofa Cugowskiego obiegły media. Co dalej z jego udziałem w programie "Twoja twarz brzmi znajomo"

Zerknij tutaj: Donald Tusk zwrócił się z ważnym apelem do Jarosława Kaczyńskiego. Czy lider Prawa i Sprawiedliwości zareaguje na słowa oponenta