Zarządza zaćmieniem Słońca w Byku Wenus. W tym korytarzu zaćmień uwydatniają się procesy światowe, pytania o zasoby pojawiają się na różnych poziomach, mówi astrolog Marina Skadi (Marina Sokolova).

Zasoby osobiste to zdolność do pewnego stania na nogach, wyczuwania gruntu pod stopami, umiejętność tworzenia solidnego fundamentu. To znaczy zdrowie fizyczne, odporność, własne talenty i zdolności, a także majątek i pieniądze.

W strukturze, w przedsiębiorstwie, z jednej strony utrata kompetentnych ludzi z różnych powodów, ale jednocześnie pojawienie się na ich miejsce nowych utalentowanych specjalistów.

Na arenie międzynarodowej, w odrębnym państwie - redystrybucja finansów i wszelkich środków na wszystkich poziomach zarządzania procesami społecznymi. Również w najbliższych 2 latach dużo uwagi będzie poświęcona racjonalnemu użytkowaniu gruntów i zagospodarowaniu złóż kopalin.

To symboliczne, że w dniu zaćmienia Słońca 30 kwietnia Pluton zamienia się w ruch wsteczny, który zniekształca przejawy planety. Wiosenny zaciemniający korytarz odetnie wszystko, co stare i niepotrzebne, ale dla większości ludzi może temu towarzyszyć ból i dyskomfort. Pluton, jako władca Skorpiona, odpowiedzialny za przemiany, sprawy życia i śmierci, władzę i wielkie pieniądze, jest władcą podziemi, a zatem całego ziemskiego bogactwa.

Zaćmienie Księżyca 16 maja o godzinie 07:11 czasu kijowskiego nastąpi w Skorpionie i zamknie korytarz zaćmienia, ale jego wpływ będzie trwał co najmniej przez kolejne 6 miesięcy (do korytarza zaćmienia jesiennego). Zaćmienia zawsze niosą ze sobą złożoną energię, obejmują procesy transformacji, neutralizacji wszystkiego, co stare i mało obiecujące.

Podczas zaćmień najważniejsze dzieje się w środku, ukryte, niezrozumiałe dla świata zewnętrznego. Ale już kilka dni po korytarzu zaćmienia wszystkie zmiany stają się oczywiste, uruchamia się mechanizm kardynalnych przemian, których nie da się zatrzymać. Oczyszczenia mogą rozpocząć się na najwyższych szczeblach władzy w różnych krajach, mogą nastąpić głośne rewelacje, niszczenie ważnych dowodów, które mogłyby bezpośrednio wskazywać na udział w złośliwych zbrodniach.

W maju 2022 roku polityczny wektor rozwoju wielu krajów zacznie się zmieniać. W najbliższym czasie główna praca toczy się potajemnie, powoli, ale jest to konieczne, bo powstaje podstawa. Stopniowo wprowadzane będą zmiany w programach społeczno-gospodarczych poszczególnych państw, których efekty będą widoczne do końca 2022 roku.

30 kwietnia 2022 to czas energetycznie potężny, dzień nieprzewidywalnych wydarzeń, zwłaszcza w życiu zewnętrznym, na skalę globalną. Tego samego dnia Merkury wejdzie w znak Bliźniąt, jako znak jego posiadania i pomoże zrozumieć i zaakceptować zmiany, które zajdą w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

Ciężki dzień 9 maja to środek między zaćmieniami. To nieprzewidywalny czas, wszystko może się zdarzyć, nie ma sensu szukać logiki w tym, co się dzieje. Nie jest konieczne, aby tło tego dnia było negatywne. Możliwy jest nieoczekiwany obrót wydarzeń, szczęśliwy wypadek, ale prawdopodobieństwo kłopotów też jest wysokie. W tym dniu wszystko wywraca się do góry nogami i na odwrót.

Pluton, władca zaćmienia Księżyca w Skorpionie, przechodzi w retrogradację 30 kwietnia. Wszystko, co było istotne przed tym dniem, w większości przypadków nie ma już znaczenia. Następuje ponowna ocena wartości, nie tylko materialnych, ale także duchowych. Dzień jest trudny, wiąże się ze stratami, ale z pewnością niebawem będą one uzasadnione. Ujawniają się poważne problemy w zarządzaniu finansami publicznymi i podejmowane są próby tuszowania przestępstw, niekiedy kosztem licznych ofiar.

30 kwietnia możemy spodziewać się kolejnego upychania informacji w celu zmylenia ludzi.

Klany, globalne organizacje działające na zasadzie „dziel i rządź” zyskują jeszcze większe wpływy. Jeśli jednak każdy zwykły człowiek zdecyduje się zostać świadomym dla siebie osobą, przestanie być naśladowcą, zacznie krytycznie oceniać wszystko, co się dzieje, to od tego momentu rozpocznie się odliczanie dla tych, którzy sterowali globalnymi procesami.

Jednocząc się w grupy i kolektywy, których podstawą jest idea Pokoju i życia ludzkiego, zwykli ludzie zyskują siłę, mogą uruchomić mechanizm rewolucji, aż do obalenia rządu, który jest obojętny na los kraj i obywatele. Korytarz wiosennego zaćmienia jest punktem wyjścia, którego rezultatem będzie zniszczenie wszelkich systemów struktur, których celem jest osobiste wzbogacenie i deprecjacja ludzkiego życia.

Jeśli ludzie nie chcą zrozumieć oczywistości i wolą milczeć, trzymać się z daleka od tego, co się teraz dzieje, zwłaszcza na Ukrainie, to takie zbiorowe zjawisko może stać się godne ubolewania dla całego świata. Ten korytarz zaćmienia sprawi, że wielu pomyśli o tym, co się teraz dzieje. Może dojść do tragedii, która stanie się wyzwalaczem serii niebezpiecznych wydarzeń, ale zwróci to uwagę światowej elity na realne problemy ludzkości.

Zaćmienia wzdłuż osi Byk - Skorpion są szczególnie zauważalne, ponieważ. Znaki te są bezpośrednio związane z podstawowymi potrzebami życia. Ale ta energia pozwala zmienić najtrudniejszą sytuację i zapobiec nieodwracalnemu. Na tle zachodzących procesów globalnych istnieje ryzyko zniszczenia na dużą skalę poszczególnych krajów, a być może i całej planety. Pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, aby uniknąć najgorszego, jest obiektywne spojrzenie na sytuację i uczciwe odpowiedzenie sobie, kto jest manipulatorem w tym procesie, a kto jest ofiarą i źródłem zaspokojenia potrzeb innych ludzi.

Okres od 30 kwietnia do 16 maja 2022 to najlepszy czas na przemyślenie swojego życia, ujawnienie ukrytych talentów i zdolności, zidentyfikowanie luk w edukacji i zdobycie dodatkowej wiedzy. We współczesnym świecie, aby zrobić karierę, otrzymać błogosławieństwa życia, konieczna jest integracja ze światem, aby być użytecznym dla społeczeństwa. Oczywiste jest, że trudno jest ograniczyć swoje ambicje tylko do jednego kraju, więc wykorzystaj sytuację. Być może to właśnie kryzys otwiera przed tobą nowe możliwości. Spróbuj skorzystać, zdobądź dodatkowy zasób nawet w najbardziej nieprzyjemnej sytuacji.

Ukraińcom jest to teraz bardzo trudne, zwłaszcza że Ukraina jest pod patronatem Byka. W tym znaku zodiaku, po długiej przerwie, pierwsze zaćmienie nastąpiło 19 listopada 2021 roku. Drugie zaćmienie Byka w tym cyklu ma miejsce 30 kwietnia 2022 roku, trzecie 8 listopada 2022 roku. A czwarty i ostatni to 23 października 2023 r.

Poprzedni okres zaćmień o podobnej energii przypadał na lata 2003-2004. Postaraj się zapamiętać wydarzenia z tamtego okresu i znajdź dla siebie wskazówki. W okresach zaćmień bardzo ważne jest, aby nie tracić serca, zarządzać energiami transformacji, tj. świadomie zmieniaj swoje życie, nie trzymaj się starego i korzystaj z możliwości tego szczególnego okresu. Teraz cały świat jest otwarty dla Ukraińców, którzy wcześniej bezskutecznie próbowali wykorzystać swój potencjał, teraz mogą urzeczywistnić swoje pragnienia.

Ten korytarz zaćmienia będzie miał duży wpływ na światową gospodarkę i międzynarodowe stosunki gospodarcze. Rozpoczęte procesy będą się rozwijać stopniowo do końca 2023 roku. W tym czasie nastąpią zmiany w systemach politycznych i finansowych wielu krajów.

Wpływ tego korytarza zaćmienia może być opóźniony, ponieważ od 10 maja do 3 czerwca, okres wstecznego Merkurego, w tej fazie ruchu planety spowalnia wszystkie procesy. Ale to najlepszy czas, aby pozbyć się negatywności, która cię prześladuje, w tym toksycznych związków, przywiązań, złych nawyków. Jeśli to możliwe, nie zaczynaj niczego ważnego i nie podejmuj ważnych decyzji w maju 2022 r., poświęć ten czas na życie wewnętrzne, refleksję, samopoznanie.

O tym się mówi: Niepokojące doniesienia na tamat Krzysztofa Cugowskiego obiegły media. Co dalej z jego udziałem w programie "Twoja twarz brzmi znajomo"

Zerknij tutaj: Donald Tusk zwrócił się z ważnym apelem do Jarosława Kaczyńskiego. Czy lider Prawa i Sprawiedliwości zareaguje na słowa oponenta