Lew

Lwy będą mogły uzyskać długo oczekiwany awans, a także będą mogły poprawić swoje samopoczucie finansowe. Ale do tego muszą ciężko pracować i monitorować swoje zdrowie - zarówno fizyczne, jak i psychiczne.

Panna

Przedstawiciele tego znaku będą mogli osiągnąć sukces finansowy - dodatkowo część z nich będzie mogła podnosić swoje umiejętności i uczyć się nowego języka. Jednak na to będą musieli ciężko pracować – ostatni kwartał roku będzie dla nich udany.

Skorpion

2022 przyniesie Skorpionom dobre zyski. Jednak „biała smuga” w życiu ludzi tego znaku rozpocznie się w maju.

Strzelec

W przypadku Strzelca sytuacja finansowa również się poprawi, ale do tego ważne jest również, aby monitorowali swój stan zdrowia.

Wodnik

Przedstawiciele tego znaku oczekują sukcesu finansowego dzięki koniunkcji Marsa, Wenus, Merkurego i Saturna. Ale do tego ważne jest odpowiednie zarządzanie finansami i myślenie o wprowadzeniu inwestycji długoterminowych.

O tym się mówi: Niepokojące doniesienia na tamat Krzysztofa Cugowskiego obiegły media. Co dalej z jego udziałem w programie "Twoja twarz brzmi znajomo"

Zerknij tutaj: Donald Tusk zwrócił się z ważnym apelem do Jarosława Kaczyńskiego. Czy lider Prawa i Sprawiedliwości zareaguje na słowa oponenta