Jak przypomina portal "Pomponik", Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak prowadzą wspólnie "Dzień dobry TVN" od 2020 roku. Dziennikarki sporo od siebie różni, ale do tej pory nie miało to negatywnego wpłuwu na ich współpracę. Ostatnio jednak, ich odmienne temperamenty miały dać o sobie znać. Pomiędzy paniami miało dojść do spięcia. Poznajcie szczegóły!

Ewa Drzyzga o relacjach z Agnieszką Woźniak-Starak

Wielu widzów słysząc o tym, że Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak mają ze sobą współpracować, wydawał się wielu osobom dość ryzykowny i nietrafiony. Obie panie stworzyły jednak wyjątkowo zgrany duet, choć rónią je nie tylko temperament, ale i podejście do wielu kwestii.

Jakiś czas temu jedna z internautek zwróciła uwagę na to, że Ewa Drzyzga wygląda przy Agnieszce Woźniak-Starak, jak "uboga krewna". Nie da się ukryć, że Agnieszka Woźniak-Starak chętnie eksperymentuje z modą, podczas gdy jej programowa partnerka jest zdecydowanie bardziej zachowawcza.

"Dla mnie najważniejsze jest, żebym ja nie przykuwała swoją osobą za bardzo uwagi. Agnieszka ma swój styl. Pięknie wygląda. Niejednokrotnie sama się zachwycam" - stwierdziła Ewa Drzyzga, komentując zamieszanie.

Ostatnio Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak wzięły udział w "Krótkiej Piłce" Mateusza Hładkiego, w którym opowiadały za co się wzajemnie cenią, a także, co przeszkadza im w sobie nawzajem.

Agnieszka Woźniak-Starak stwierdziła, że jej programowa partnerka jest "zbyt empatyczna". Ewa Drzyzga z kolei stwierdziła, że Woźniak-Starak ma "cięty język, czasami niepotrzebny".

Myślicie, że taka szczerość wpłynie na relacje pań na antenie?

To też może cię zainteresować: Dorota Wellman odniosła się do żartu Mateusza Szelesta w czasie gali Węży. "Zajmę się nim inaczej"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Działacz partii Zbigniewa Ziobry zapowiada powstanie listy przejawów agresji na katolików. Podał pierwsze szczegóły

O tym się mówi: Rosjanie przejęli kontrolę nad Zaporoską Elektrownią Atomową. Wydali pracownikom obiektu zaskakujący rozkaz