Lela Kakulia to słynna gruzińska prawosławna prorokini i niesamowita jasnowidząca, której przepowiednie się sprawdzają! Precyzyjnie przepowiedziała Zunami i Japonię, rosyjską okupację Krymu, starcie ukraińsko-rosyjskie, śmierć Gamsachurdii, powodzie w Anglii i mnóstwo innych rzeczy. Jest bardzo znana i ceniona w swojej rodzinnej Gruzji. Jej proroctwa zostały przetłumaczone na język angielski w 2 tomach pod tytułem „Nowe Słowo”.

Rosja upadnie, spełni się marzenie Ukrainy, Putin poniesie karę...

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Lela Kakulia (@lela__kakulia)

Według słów Gruzinki, zamiary połączenia Republik Radzieckich nie dojdą do skutku, a ukrywanie władz zbrodni wojennych nie potrwa długo. Prezydent Ukrainy ma wykazać się daleko posunięta bezwzględnością dla rządu rosyjskiego, a Ukraina, podpisując wszelkie umowy i zobowiązania z Europą, w końcu wejdzie do upragnionej Unii Europejskiej.

Według gruzińskiej jasnowidz, ma dojść do zjednoczenia całego Kaukazu Północnego, który wypowiedzieć ma Rosji wojnę. Władimir Putin Kaukaz pogubi się i nie będzie potrafił opanować politycznej sytuacji w swoim kraju. Według jej słów, Władimir Putin ma stracić życie z rąk muzułmańskich. Pod Moskwą ma dojść do Bitwy muzułmańskiej, po której będą straszne zniszczenia.

Rosyjski cynizm, ironia, bezczelność nie potrwają długo. Widzę i słyszę to tak wyraźnie. Ich prezydent jest bardzo ambitny, ale to im nie pomoże. Wiem na pewno, że Rosja przegra, rozpadnie się [...] Widzę wyraźnie, że prezydent Rosji na pewno będzie w przyszłości osądzony. Właśnie nad tym wspólnie pracować będą Ameryka i Europa i na pewno osiągną ten cel. Wszystkie jego próby przekonania kogoś, że Ukraina to Rosja i "wyzwolenia" tego narodu to szaleństwo [...] - mówiła przed laty.

O tym się mówi: Niepokojące wieści ze stolicy Polski. Wojewoda mazowiecki publikuje rozporządzenie. Dotyczy ono bezpieczeństwa Polaków

Zerknij: Obrońcom Ukrainy brakuje podstawowych produktów. Jedyny ratunek w Darczyńcach i Wolontariuszach