Prezenterka i prowadząca program Pytanie na śniadanie Ida Nowakowska jest powszechnie lubianą artystką o bardzo wszechstronnych talentach. Nie dość, że jest genialną tancerką, to jeszcze udowodniła swój talent wokalny i aktorski.

Ida Nowakowska zabawnie wybrnęła z drobnej wpadki

Jako prowadząca program Pytanie na śniadanie Bardzo szybko zdobyła sympatię widzów tym bardziej, że to właśnie na antenie w Telewizji Polskiej celebrytka poinformowała o swoim błogosławionym stanie.

Jak zapewne przekonaliśmy się już nieraz, wpadki w trakcie prowadzenia programu na żywo są nieuniknione, tym bardziej że pomimo ustalonego scenariusza wiele się może wydarzyć ze względu na bardzo zmienność sytuacji i fakt, że pojawiający się w studio goście są bardzo od siebie różni.

Tym razem jednak Ida, chcąc pochwalić się z widzami programu potrawą przygotowaną przez kucharzy, udowodniła niechcący, że do przejęzyczeń i pomyłek bardzo często dochodzi wraz ze słowem zupa. Jak się okazuje, na instagramowym profilu artystki pojawiło się wyjaśnienie drobnej wpadki językowej, z jakiej Ida zdała sobie sprawę troszeczkę po czasie.

Już od jakiegoś czasu bardzo modne jest wśród dziennikarzy i prezenterów nagrywanie relacji z planu. Więc kiedy Ida robiła relację z kuchennych dokonań, pomyliła się i zamiast użyć słowa "śniadanie" w sympatycznej grze słownej związanej z nazwą programu, użyła słowa "pytanie" - Zobaczcie, i takie pytanie w Pytaniu na śniadanie to ja rozumiem. To jest zupa szczawiowa, ale uwaga, ten szczaw jest prosto z ogródka - relacjonowała. Zanim jednak wrzuciła nagranie do sieci, dodała do niego napisy ze sprostowaniem - Hahaha chciałam powiedzieć „takie ŚNIADANIE w PnŚ to ja rozumiem” haha - wyjaśniła.

źródło: Instagram/idavictoria

O tym się mówi: Podziemia huty Azowstal w Mariupolu pełne rannych ofiar Rosjan. Zdjęcia wywołują skrajne emocje

Zerknij: Obrońcom Ukrainy brakuje podstawowych produktów. Jedyny ratunek w Darczyńcach i Wolontariuszach