Ostatnimi czasy dość głośno zrobiło się na temat relacji Katarzyny Cichopek z Marcinem Hakielem, który wywołał spore spekulacje odnośnie charakteru relacji jego żony z jej kolegą z pracy Maciejem Kurzajewskim, z którym aktorka i prezenterka współprowadzi program emitowany w Telewizji Polskiej Pytanie Na Śniadanie.

Niespodziewane oświadczenie w studio Pytania Na Śniadanie

Zarówno w mediach społecznościowych, jak i w artykułach publikowanych przez kolorowe pisma pojawiły się plotki i spekulacje na temat ewentualnego romansu Katarzyny Cichopek z Maciejem Kurzajewskim.

Do takich wniosków niektórzy doszli, oceniając aktywność aktorki w sferze publicznej. Miała ona zacząć Nader często pokazywać się publicznie w towarzystwie kolegi z pracy. Ponadto pojawiły się w mediach doniesienia o tym, że Katarzyna Cichopek odmówiła podpisania umowy z Telewizją Polską, która miała żądać od aktorki finansowego udziału w zyskach z jej reklamowej działalności w mediach społecznościowych.

Teraz JastrzabPost donosi, że podczas programu na żywo obecni w studio Pytania Na Śniadanie goście i prezenterzy stanowczo stanęli w obronie Katarzyny Cichopek, dementując wszelkie plotki i doniesienia.

Głos w tej sprawie zabrała między innymi dobra znajoma aktorki prezenterka Anna Lewandowska - Bardzo ważna sprawa. Uwaga! Ostatnimi czasy takie okropne fake newsy dosłownie zdominowały portale plotkarskie w naszym kraju. Mowa o naszej redakcyjnej koleżance Kasi Cichopek, która nie dość, że w „Pytaniu na śniadanie” jest przez naszą ekipę bardzo lubiana i ceniona, to tak samo na planie serialu „M jak miłość”.

O tym się mówi: Agnieszka Woźniak-Starak zaskoczyła nowym zdjęciem. Wygląd jej towarzysza zaniepokoił internautów

Zerknij: Z życia wzięte. Nie mogła chrześnicy dać kosztownego prezentu na Pierwszą Komunię Świętą. To, co dała radykalnie zmieniło relacje z rodziną