Jak przypomina portal "Pomponik", Krzysztof Jackowski nieustannie dzieli się ze swoimi zwolennikami nowymi przeczuciami dotyczącymi tego, co może przynieść ze sobą przyszłość. W ostatnim czasie jego uwaga koncentruje się przede wszystkim na wojnie na Ukrainie i konsekwencjach, jakie może ona za sobą pociągnąć, także dla Polaków. Co zobaczył w swojej wizji tym razem?

Najnowsze przeczucia Krzysztofa Jackowskiego

W jednym z ostatnich nagrań, Krzysztof Jackowski stwierdził, że działania wojenne na Ukrainie nieco zwolniły tempa. To skłoniło jasnowidza do określenia go, jako "żółwiego konfliktu". Profeta przestrzegł, żeby to nie usypiało naszej czujności, bo choć rosyjskie wojska zdają się nie mieć taktyki, nie jest to prawda.

Zdaniem Jackowskiego im dłużej będzie się przeciągał konflikt na Ukrainie, z tym gorszymi jej konsekwencjami przyjdzie nam się mierzyć. Już teraz mamy do czynienia w Polsce i Europie z dość trudną sytuacją gospodarczą. Niestety im bardziej będzie się przeciągała wojna na Ukrainie, tym dotkliwsze dla nas mogą być jego skutki.

Krzysztof Jackowski/ YouTube @Jasnowidz Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski/ YouTube @Jasnowidz Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski/YouTube @JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Jest źle, a będzie jeszcze gorzej

Jakby tego było mało, jasnowidz z Człuchowa wskazuje, że nic nie będziemy w stanie z tym zrobić. Jedynym, co ma nam w tej sytuacji pozostać, jest modlitwa. "Tak naprawdę my jesteśmy też ofiarami tego konfliktu i módlmy się, żeby on się jak najszybciej skoczył" - dodał, wskazując, że niezbędne jest zakończenie konfliktu porozumieniem, a nie jego zamrożenie.

Krzysztof Jackowski zdradził również, że czeka nas problem z nabyciem wielu produktów. Jego zdaniem nie będzie to problem z kupieniem "jakiegoś ulubionego drobiazgu" z powodu braku wystarczających środków, ale "bieda ogólnie pojęta".

Co sądzicie o najnowszej przepowiedni Krzysztofa Jackowskiego?

To też może cię zainteresować: Katarzyna Cichopek nie ma wątpliwości, kto nagrywał jej rozmowy z Maciejem Kurzajewskim. Sprawa została zgłoszona na policję

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: W Biełgorodzie doszło do serii eksplozji. Nad miastem widać słup ognia i gęsty dym. Co się wydarzyło

O tym się mówi: Ważna wiadomość dla seniorów. Rząd informuje o tegorocznych czternastkach. Kto i kiedy otrzyma