Władimir Putin ciągle mówi o kobietach swojego życia. Jednak zachodnie sankcje rzucają światło na wszystkie jego mamusie i byłe kochanki, które prowadzą na Zachodzie wspaniałe i ekskluzywne życie, sponsorowane z pieniędzy skradzionych Rosjanom.

Jakie są zatem zainteresowania miłosne podżegacza wojennego?

Ludmiła Shkrebneva

Ta rosyjska stewardesa wstąpiła w związek małżeński z Putinem w 1983 roku. Oficjalnie była „pierwszą damą” kraju, gdy Putin został prezydentem w 2000 r., jakkolwiek w owym czasie prowadzili już osobne życie.

Putin i Ludmiła nie rozwiedli się aż do 2014 roku. Od tego czasu wyszła ponownie za mąż i przeprowadziła się na południe Francji.

Swietłana Krivonogich

W 2003 roku Putin miał rzekomo „dziecko miłości” ze sprzątaczką, która została kochanką Putina. Pracowała w jednym z jego ekskluzywnych kompleksów. Krivonogikh przebywa obecnie w Monako, w apartamencie za 4,1 miliona dolarów, nabytym przez zagadkową firmę offshore, która została zdemaskowana. Kobieta mieszka tam wspólnie ze swoją 19-letnią córką Luizą Rozovą , znaną także jako Elizaveta Krivonogikh.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Newslink7.com (@newslink7com)

Alina Kabajewa

Są spore szanse, że Putin wziął ślub z tą olimpijską gimnastyczką i doczekał się z nią czworga dzieci — dwóch bliźniaczek i dwóch chłopców, którzy urodzili się w Szwajcarii. Kabaeva była najwidoczniej muzułmanką i przeszła na rosyjskie prawosławie według medialnych doniesień.

Była ponoć jeszcze jedna Ludmiła, przed oficjalną żoną dyktatora, jednak niewiele wiadomo o pani doktor, z którą Putin był już jedną nogą w Urzędzie Stanu Cywilnego...

O tym się mówi: Choroba Antoniego Królikowskiego zaskoczyła internautów. Głos zabrali jej nosiciele. Co powiedzieli

Zerknij: Astrolodzy nie mają wątpliwości. Dla tych znaków zodiaku osiągnięcie celów nie będzie łatwe, ale nie niemożliwe