Jak podaje portal "Super Express", Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się w sieci swoimi przepowiedniami dotyczącymi zarówno świata, jak i Polski. W jednej z ostatnich wizji zobaczył, co czeka Polaków. Niestety nie miał dla nas szczególnie dobrych wiadomości. Po raz kolejny mówił o tym, że nasz kraj zostanie podzielony na trzy części.

Mroczna przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego

Krzysztof Jackowski w swojej wizji miał zobaczyć Polskę podzieloną na trzy części, a także uciekających ze swoich domów Polaków. Jednak swoją wypowiedź zaczął nie od tego, a pojawiających się w środkach masowego przekazu dywagacji na temat możliwości użycia przez Rosję broni masowego rażenia.

Profeta przywołał tu słowa amerykańskiego generała Clarka, który wskazuje, że nie jest to scenariusz całkowicie niemożliwy. Clark miał zasugerować, że do uderzenia mogłoby dojść niekoniecznie na terytorium Ukrainy, ale choćby w Polsce.

Krzysztof Jackowski przypomniał, że jakiś czas temu mówił, że przed wielką wojną dojdzie do sytuacji, w której ludzie będą obawiali się oddychać. Wskazuje, że spełnieniem tej wizji była epidemia koronawirusa, która poprzedziła rosyjski atak na Ukrainę. Jasnowidz z Człuchowa przekazał, że nie czuje, żeby w naszym kraju stało się coś, co zmusiłoby nas do ucieczki.

Dziwne rzeczy

Krzysztof Jackowski w swojej audycji podkreślił, że od ponad dwóch lat mamy do czynienia z dziwnymi rzeczami dziejącymi się wokół nas. W tym czasie "nonsesn miał gonić nonsesn". Jasnowidz zapowiedział, że czeka nas niezwykle trudny czas. Coraz wyraźniej ma o sobie dawać znać poważny kryzys.

Krzysztof Jackowski / YouTube: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski / YouTube: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski / YouTube: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Jego zdaniem musimy się przygotować na to, że kryzys i jego konsekwencje będą nam towarzyszyły przez jeszcze długi czas, liczony być może w latach, a nie kwartałach, jak zapowiada rząd.

Co sądzicie o najnowszej przepowiedni Krzysztofa Jackowskiego?

To też może cię zainteresować: Ani w miłości, ani w pieniądzach. Nazwano trzy znaki zodiaku, których szczęście nie lubi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Aleksander Sikora i Izabella Krzan postanowili pochwalić się swoją wiedzą. Jak sobie poradzili z przygotowanymi pytaniami

O tym się mówi: Marcin Hakiel zdobył się na szczere wyznanie. Czy zdradzi powody rozstania z Kasią Cichopek